Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek van olyan ami nem...

Nektek van olyan ami nem tetszik magatokon és ha tehetnéd megváltoztatnád? És mi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A koromhoz képest is és főleg ahhoz, ahogy érzem magam a külsőm rendkívül gyerekes, főleg az arcom. Valahogy nem passzol ahhoz a nőhöz, akinek érzem magam. Ha tehetném ezen változtatnék.
2011. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A melleim. A testemhez képest túl nagyok. Ezen fogok is változtatni, amint lehetőségem adódik is rá. És a fogaimat is szívesen lecserélném! :) Persze nem kivehetőre. :)


24/n

2011. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az orrom nem passzol az arcomra...
2011. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Melleim túl kicsik, de a műtét drága és kockázatos is. Valamint az arcomon valami olyan bőrbetegség van, amit már 10 éve viselek és nem tudnak vele mit kezdeni az orvosok. Ha ezt meggyógyíthatnám, én lennék a legboldogabb a világon!
2011. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stella90 ***** válasza:
nekem szinte semmi nem tetszik a testemen...már egy hónapja nyomom a béres alexandrát, és folyamatosan szépen lassan már észlelem a változást...egyre jobb...persze az orromon nem tudok változtatni, de szarom is le, mások mit mondanak...a lényeg, hogy elfogadjam magam, ha meg valami nem tetszik, akkor bizonyos kereteken belül változtatok...pl az orromat soha nem műttetném meg...amin meg tudok változtatni, hát nem vagyok lusta, hogy megtegyem...
2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szemüveges vagyok és amint meg lesz rá a péz, műttetni fogom a szemeim :)
2011. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fogaim állapota már szinte élettel összeegyeztethetetlen. nem tudom lesz-e valaha pénzem megcsináltatni őket, tb-m sincs. ezt leszámítva elégedett vagyok.
2011. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!