Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megváltoztatnád a frizurád,...

Megváltoztatnád a frizurád, hogy a kiszemeltednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.A legfontosabb,hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Ha a párom olyat javasolna amivel én is jól érezném magam talán...de csak nagyon talán.Nekem jó úgy ahogy van és mások is megerősítettek már ebbe a hitemben:D

22

2012. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a kiszemeltemnek nem tetszem úgy, ahogy vagyok, akkor már nem lesz többé a kiszemeltem.
2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én most dilemmában vagyok. Évek óta egybehosszú hajam van, és nem ártana már valami trendibb. :) Csak a hosszából nem akarok sokat vágatni. (derék alatti)
2012. aug. 27. 12:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a hosszú haj mindig trendi :) a világért se vágasd le
2012. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked a trendiség többet és önmagadnál, akkor hajrá. De figyelmeztetlek: egy normális pasinak sem jön be egy olyan lány, aki a trendet mindennél többre értékeli. Egy diszkós, térdig lelógó gatyás srácnak még kellhetsz, de egy értelmes férfinek soha.
2012. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A hosszú haj nem mindig trendi,csak ha ápolt és van valami formája.Ha neked tetszik így ,ne változtass,de ha nem vagy elégedett vágathatsz neki valami formát.

Nekem az ilyen frizurák tetszenek.Ezzel nem, azt mondom,hogy magadnak csináld vagy csináltass ilyet.

Csak pl ez számomra szebb mint ami csak lóg élettelenül.

2012. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is tépettre gondoltam. :) Eddig inkább azért volt egybehosszú, mert praktikus. De nem ragaszkodok hozzá. :)
2012. aug. 27. 12:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem változtatnék rajta senki kedvéért. Már nagynéném is mondta, hogy a Guinness rekordok könyvébe akarok-e vele bekerülni, miért nem vágatom le... Nekem így tetszik, és kész. Az enyémnek simán egyenesre van levágva a vége, de nagyon hullámos, illetve mosás után göndör, úgyhogy szép így. Viszont ha egyenes hajam lenne, akkor U alakúra vágatnám, mert egyenes hajon az jobban mutat. [link]

A tépett haj sokkal könnyebben törik, ezért olyanra sosem vágatnám. A réteges jobb, ez tetszik: [link]

De ez meg csak annak jó, akinek sok haja van.

2012. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A tépett haj jobban törik?Ezt a baromságot honnan szedted?

Lehet ,hogy töredezettebbnek tűnik,vagy jobban látszik rajta,hogy töredezett,de nem törik jobban-.-

2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!