Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékig érő hajam van. Levágas...

Fenékig érő hajam van. Levágassam?

Figyelt kérdés

Fenékig érő egyenes (eredetileg göndör de a súlya kihúzza) hajam van és már egy kicsit meguntam.Szeretnék valami klassz hajat vágatni de nem tudom milyet és hogy levágassam-e egyáltalán mivel egész életembe eddig 2-szer lett csak vágva a hosszából és akkor is csak mell alá érőre (ennél rövidebb soha nem volt). Szerintetek levágassam??Fiúk válaszát is várom!!


14/L



2012. aug. 20. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Soha ha kell tanács írj üzenetet fodrász vagyok szívesen segítek képek küldésével is akár :)
2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
11/11-es kommenre.Igazad van,hosszúból minden variációt meglehet oldani,vágás nélkül..
2013. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne hogy le vágasd én is így voltam meguntam...aztán levágattam imádtam az ,,új'' hajamat mint ha nem is én lettem volna aztán egy pár hónap múlva meg már azt kiabáltam hogy kérem vissza a fenékig érő hajamat egyébként már újra fenékig érő van de nem ez az első- második alkalom h fenékig érő hajam van de akárhányszor levágattam mindíg megbántam de ma már megtanultam a leckét soha többet nem vágatom le!!
2014. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és nekem is hosszú, derékig érő, pont ilyen göndör hajam van, mint a tiéd. Szerintem ne vágasd le, max. a derekadig. 14/f
2018. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!