Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon levágassam ilyenre a...

Vajon levágassam ilyenre a hajam? (képek) Segítség!

Figyelt kérdés

most ilyen hosszú a hajam és a színe is hasonló ehhez a képhez: [link]


ilyenre tervezem: [link]


vélemények jöhetnek: hosszút megtartsam vagy jöhet a változás?? (a nyár miatt is) :)


2012. júl. 5. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

levágathatod,de ne olyan béna semmilyen fazonra mint a második képen:) Az nagyon csúnya egy haj.

De nyáron sokkal jobb szerintem felkötni,kontyba stb,én nem válnék meg ezért olyan szép hosszú hajtól mint a tied.

2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor már inkább ilyenre!

Egyébként nekem hosszabb volt a hajam mint a tiéd, mivel én rá is ültem sokszor :) én 3 hete meggondoltam magam és ilyenre vágattam


[link] azóta sem bántam meg! Sőt a fodrász meg is vette a hajam, 20gramonként 8000.- -ért! :)

2012. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem semmi baj nincs miley hajával, nyugodtan levágathatod olyanra.. csak a szemüvegét ne másold:D az béna
2012. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
uuuh 2. válaszoló nagyon jól járhattál:))! sztem se rossz miley haja..a szemüvege nekem se tetszik de van neki másik amilyen nekem is :))
2012. júl. 5. 14:45
 5/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


Igen, nagyon jól jártam, utána mindjárt nem is sajnáltam a hajam! :))

2012. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

figyelj 2. válaszoló!

amikor még megvolt a szép hosszú hajad neked nem volt bajos a mosása kifésülése?? engem ez nagyon idegesít meg fáj!!

2012. júl. 5. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Én kallos hajvégápoló szérumot kentem rá, ilyen olajos tapintása volt és simán ki lehetett tőle fésülni, mivel nem csak a végeire tettem belőle! Így nem húzódott.

2012. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viszont a mosás az elég bajos volt, sokszor anyukám mosta meg, mert nem mindig volt hozzá türelmem, nagyon dús is volt, rengeteget kellett ápolni. 15 perc volt amíg teljesen meg tudtam fésülni magamnak!
2012. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaaaj volt vele egy kis gondod akk :// de megoldottad!:)) én már belefáradtam az ápolásába és végülis visszanő egyszer ha újra hosszút akarok.
2012. júl. 5. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van én is így vagyok vele! :) Meg most nagyon meleg is van nem is tudom mit kezdenék vele! Feltűzni sem nagyon tudnám, nincs az a csat ami megtartaná :D A gumik meg nem nagyon érték át! :D Két kézzel épp hogy átértem!
2012. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!