Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve nem voltam fodrásznál, és azóta már hátközépig megnőtt.Mindig is természetes barna hajam volt,de erősen gondolkodtam, hogy befestetem mély rézvörösre, mivel az menne a világos bőrömhöz és a barna szememhez.Sokan viszont lebeszéltek róla, mert nem lenne pénzem mindig újrafestetni, lenőve meg csúnya.Amúgy semmi formája nincs, tök egyenes, nincs frufru se, szóval szeretnék valami változást.Szerintetek mit csináljak?
2012. jún. 21. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet aztán mondunk véleményt.
2012. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, egy pillanat:)
2012. jún. 21. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fested a hajad, a barna haj-barna szem párosítás nagyon jó:) Inkább kicsit tépesd meg, vágass neki valami fazont a fodrásznál, de jó lenne látni a mostani frizurádat, lehet, csak te liheged túl
2012. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek:

[link]

[link]

2012. jún. 21. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szép hajszíned van, hozzá ne nyúlj! Szerintem kicsit tépesd meg az alját és annyi. Gyönyörű hajad van
2012. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszönöm :))Itt azért ilyen fényes, mert hajmosás után készült a kép.Amúgy a tesóm is azt mondja, hogy ne festessem be, szóval, ha ennyien mondják, van benne valami.De az alja kicsit szálkás sztem, lehet, akkor csak ki igazítatom.Szerinted legyen oldal frufru is vagy az nem áll jól?
2012. jún. 21. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szép színe van, egészséges is, egyszóval gyönyörű :). Ne festesd be :)
2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!