Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon levágassam ilyenre a...

Vajon levágassam ilyenre a hajam? (képek) Segítség!

Figyelt kérdés

most ilyen hosszú a hajam és a színe is hasonló ehhez a képhez: [link]


ilyenre tervezem: [link]


vélemények jöhetnek: hosszút megtartsam vagy jöhet a változás?? (a nyár miatt is) :)


2012. júl. 5. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vágasd le, ha le akarod. Én 1 éve vágattam le vállig érőre a fenékig érő hajamat. Azóta már a lapockám aljáig ér, szóval hamar megnő.

Viszont szerintem a rövidebb hajjal van több gond. A hosszú az nekem minden vasalás, szárítás nélkül is egyenes és szép volt. A rövidebbet pedig minden este elfekszem, összevissza áll, kunkorodik mindenfelé a vége. Szóval többet bajlódok vele mint a hosszúval.

2012. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem a röviddel már semmi gondom nem lenne .:(
2012. júl. 5. 17:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem vágatnám le. Ez a hajhossz nagyon szép, és szeritnem divatossak most a kontyok, amiko hosszabb hajból néznek ki jól.:)
2012. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!