Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem elég rossz típusú hajam...

Nekem elég rossz típusú hajam van de szeretem a hosszú hajat és eddig olyan volt de nem állt jóól csak nem mertem levágatni. Szerintetek levágassam?

Figyelt kérdés

Végre sikerült nagyából erőt vennem magamon és most már le merném vágatni is ..

szerintetek ha levágassam akk milyenre ?

én ilyeneket találtam de ha van nektek is jóó ötletetek szivesen fogadomőket

[link]

[link]

segítenétek eldönteni milyen legyen ?

lányok / fiúk válaszát is várom

fiúk / lányok nektek amúgy is mennyire jön be a rövid haj ?



2012. aug. 13. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ennyire rövid haj szerintem csak azoknak a lányoknak áll jól akiknek van kialakult stílusuk, vagányak, szexik, bátran merik válalni az arcuk minden részletét, ugyanis egy ilyen haj nem takarja az arcot, mindent megmutat. Ha ilyen tipusú vagy vágasd le bátran, de ha nem én egy picit hosszabb fazonon gondolkodnék a helyedben.

Például [link]

[link]

2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem is hosszú hajam volt, majdenm fenékig ero, aztan lenyirattam ugy váll alá és most kb. olyasmi stílus mint az elso válaszoló 2. képe... nagyon tetszik, sokkal jobb mint azelott, bár sokan sajnálták a hosszú hajam, de nem bántam meg, mondjuk annyira rovidre mint a képeiden van na azt semmi esetre nem vállalnám be... nekem túl fiúsak ... de ez csak az én véleményem :)
2012. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

háát nekem igazából kb olyan hosszú hajam van mint azon a képen de az én hajam annyira rossz h az is rálapul a fejemre mert vékonyszálú és kevés is ezért nézek most nagyon rövideket mint ezek amik most tettszenek


[link]

[link]

ha csak ezeket nézzünk akkor melyiket javasolnátok ?

és szerintetek a fiúknak mennyire jönne be az ilyen ?

csak mert attól félek ha levágatom elrontják és ha rossz lesz sokáig tart míg megnő ezért nem mertem eddig levágatni

2012. aug. 13. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az 1. linkedből a 4. nagyon tetszik, de én tuti nem csináltatnék.
2012. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira tetszenek ezek a nagyon rövid hajak, nagyon kevés nőnek áll igazán jól. Az ilyen hajhoz kell az a plussz önbizalom, ami a legtöbb nőből hiányzik.


Viszont, ha nem szeretnéd/mered levágatni a hajad, akkor beszélj a fodrászoddal, lehet, hogy tud segíteni a problémádon, anélkül, hogy nagyon rövidre kellene vágni.

2012. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

nekem fenékig érő hajam volt.tavaly levágattam ilyenre: [link]


idén pedig ilyenre tervezem: [link]


[link]


[link]


nekem most ezek tetszenek.Szerintem nyugodtan vágasd le a hajad,egy idő után úgyis megnő.Addig meg máshogy is ki tudod próbálni:)

2012. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kingus26 ***** válasza:
88%
en is levagatnam a te helyedben! nekem nagyon tetszenek a rovid frizurak. szerintem nagyon divatos es jon divatba a rovid haj. a hosszu mar olyan elcsepelt es unalmas... probald ki, egyszer elunk!
2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

és a tanácsokat is :D

2012. aug. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!