Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg rossz a hosszú/középho...

Tényleg rossz a hosszú/középhosszú szőke haj fiúknál? Mért?

Figyelt kérdés
Volt egy előző kérdés valamikor amikor ilyen válaszok érkeztek rá, hogy ez a haj rossz.
2009. márc. 28. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Akik azt mondták, hogy rossz, az nem jól mondja! Olyan nincs, hogy rossz. Olyan van, hogy egyiknek tetszik, másiknak nem. Nekem pl nagyon bejön a hosszú haj. De csak akkor ha a pl az arca is tetszik. Tehát nem csak azt nézem. Ha viszont tetszik a fiú, akkor nem az érdekel, hogy mekkora a haja... De nálam jó pont ha hosszab. :)
2009. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg ízlés kérdése, remélem nem akarsz azoknak tetszeni, akiknek az izomagyú szőrös gorillák jönnek be :) Mindenkinek más tetszik. Nálam a középhosszú haj (Mondjuk egy min. fülig, max. állig) érő haj az óriási pluszpont, imádom az ilyet... Az ennél hosszabb már nem nagyon jön be fiúkon, de ha kedves, helyes az arca meg minden akkor semmi bajom nincs vele... Viszont a középhosszútól teljesen odavagyok :D Olyan jó beletúrni meg hasonlók :D
2009. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
A legjobb barátomnak szőke, majdnem vállig érő haja van. A lányok körbezsongják, a többi fiú meg irigykedik rá (csak én nem :P).
2009. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát nekem nem tetszik...a hosszú haj nőies!Egy férfi legyen férfi!!!
2009. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
éljenek a hosszú hajú srácok! nekem nagyon bejönnek, de persze nem csak azt nézem. viszont a hosszú haj plusz pontot jelent!
2009. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát persze, egy férfi, attól lesz férfi, hogy rövid a haja, mi? Szerintem egyáltalán nem így van. Egy hosszú hajú is lehet férfias. Egy rövidhajú is lehet lányos. Ez nem a hajtól függ, hanem a viselkedéstől, ha meg a kinézetre gondolod, akkor szerintem sokkal jobban számít, hogy milyen arca és testalkata van...
2009. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ahhh ne viccelj máááár! Teljesen odavagyok a hosszu haju fiukért, pontosabban igen a középhosszuért. Ha még egy hajpántot is beletesz huhh:D Imááádom, komolyan. Le ne vágasd a hajad, nagyon szexi! ;)
2009. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátomnak nagyon hosszú (hosszabb, mint nekem :DD), vastag, egészséges, és piszkosszőke haja van. Nagyon aranyos, és jó :))) imádnivaló :D
2012. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!