Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti mivel tüntetitek el...

Csajok ti mivel tüntetitek el a pattanásotokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen korrektorral vagy mi az ,ami leszárítja ,krémek,de van olyan h fogkrémmel ( az elvileg szárít ,nekem használt)
2012. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az mindegy h milyen fogkrém?? mert nekem colgate van, de van itthon elmex is. :-)
2012. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dorka970614 ***** válasza:

Én a kozmetikusomtól kaptam krémet, meg Ilcsi féle fekete szappant. Ha durvábbak akkor szerintem menj el kozmetukoshoz/bőrgyógyászhoz(végső esetben), mert a gyógyszerek meg belülről tesznek tönkre..! Van a Baleának ilyen tonik meg pattanástalanító gélje az is jó. Meg szintén a DM-ben lehet kapni Himlaájás arclemosó gélt, az is használt nekem. Citrommal kend át az arcodat, mert az szárít és még olcsó is. Ha még kamasz vagy, akkor meg ki is nőheted, de a napi arcápolást ne felejtsd el!:)

15/L

2012. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abexine gél
2012. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. júl. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!