Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös női arc? Van olyan...

Szőrös női arc? Van olyan csajszi akinek szőrös az arca? Gyanta? Vagy hogyan tüntetitek el? Sajna nekem szőrös és nagyon zavar 24/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
hormon hiba is lehet vagy csak mert te neked is lehet szőrd.Ja és a borotva segíthet eltüntetni.
2009. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nálam kiderült h hormonzavarom van (pcos), azért szőrösebb az arcom az átlag nőknél (lassan elkezdődik a kezelés, remélem használni fog). amúgy én gyantával oldom meg az ajkaim felett. szerintem keress meg egy bőrgyógyászt vagy egy nőgyógyászt, ha nagyon zavar a dolog.

2009. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én körömcsipesszel szoktam a bajszomat kiszedegetni/kihuzogatni. Nem erősödnek tőle a szőrszálak, mivel huzogatom, nem pedig borotválom vagy vágom. Ritkul is...(vhol már nem nő) 90%-os eredménye van. Nekem 5 perc alatt meg van. Az a gáz csak, hogy 3-4naponta kell csinálni. De még mindig jobb, mintha úgy hagytam volna. Ha meg nincs kedvem megcsinálni, akkor is csak ugyanolyan, mint azelőtt volt, hogy elkezdtem huzogatni. Szóval bármikor le is lehet állni, ha nem tetszik az eredmény.

Utálom kihuzogatni, fáj is néha - pár helyen, meg már unalmas is hetente 1-2x csinálni, de azért heti 1-2x 5percet rá tudok szánni a szépségemért.:) Meg úgyis a szemöldökömet is ki kell szednem, akkor az az 5perc már nem számít a szemöldök szedés után vagy előtt.

2009. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!