Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok. Segítség. Szőrteleníté...

Csajok. Segítség. Szőrtelenítés. Ki segít nekem? ( Én is lány vagyok ) Lent infók.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, a lábam borotválom. De a borotva után mindig olyan pöttyös, meg nem jön le rendesen a szőr. Ötletek? Meg olyan szőrtüszős is, olyan piros. Valami ötlet valakinek?

Gyantázni meg epilátorozni nem szeretnék, mert az fáj. Nem?

Ti használtok valami krémet, vagy mi? HIDRATÁLÓT???

Tusfürdővel szoktam borotválni!! Lehet valami női borotvahab / géllel kellene??


Köszi nektek előre is!! :)



2012. júl. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég :) Miért nem kéred ki anyukád tanácsát? Biztos segítene, de ha már itt is kérsz segítséget, leírom mi a teendő, ha mindenképp borotvát szeretnél használni. Először is alaposan megmosod a borotválandó felületet. Nem kensz rá semmit, főleg nem tusfürdőt, az kicsípi a bőröd, és úgy borotválod le a tiszta lábat. Van, aki fürdés közben szokta, a vízben, állítólag úgy jobb, én nem tudom, mert én gyantázom. Borotválás után közvetlen ne kend be semmivel, mert mindben van olyan, ami kipirosítja a bőröd, esetleg bioboltban utánanézhetsz valami krémnek aminek kamilla is van a összetevőjében, de azt figyeld, hogy alkohol ne legyen benne.

Én igazából a gyantát, vagy epilátort javaslom, azok jól kiszedik a szőrt, de érdemes gyantázásnál először kozmetikushoz menni, ő szépen kiszedi és elmagyarázza neked, hogy otthon hogy kell megcsinálni.

2012. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én is 13L vagyok .

úgy szoktam csinálni, hogy bevizezem, rákenem a tusfürdőt, és akkor (női)borotvával, a szőrnövéssel ellentétesen kétszer át húzom . aztán amikor végeztem, vizzel leöblitem a lábam, és be testápolozom. :) és nekem szép sima/puha szokott lenni utána:DD

2012. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a borotvát lábra hanyagold.:) Ott még elviselhető a gyanta, epilátor. Én is epilálom. Nem erősödik meg, lassabban nő újra. Utána be szoktam kenni testápolóval. Általában este csinálom, mert pöttyös lesz, de az reggelre elmúlik. Ha eddig borotváltad, akkor menj el kozmetikushoz, ő legyantázza. Az kevésbe fáj, mint za epilátor, mert sok szőrt tép ki egyszerre. Utána a kozmetikus is tesz rá hintőport, é bekeni valamivel. Hónaljra, ls bikinivonalra is epilátort használok, tartósabb mint a borotva, s nem bök utána a szőr. Meg nem lesz olyan szürkés színe a bőrömnek. 15/L
2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!