Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam meg apukámnak,...

Hogyan mondjam meg apukámnak, hogy szükségem van egy epilátorra? És milyet vegyek egyántalán? 13L

Figyelt kérdés

Szóval úgy állok, hogy szüleim elváltak és apukámmal élek. Van egy nevelőanyám, aki mindenben csak az ellentettjét mondja az én véleményemnek.Szeretnék venni egy epilátort.A hónaljamra eddig borotvát használtam(ezt is titokban), de mostmár a lábammal és a bikinivonallal is kéne kezdeni valamit nyárra.. Azt olvastam, meg nővérem is mondta, hogy az epilátor lenne a legjobb nekem. Szülinapom februárban volt, meg sem ünnepeltük, nem is kaptam rá semmit. Gondoltam arra, így utólag kérhetném.

Milyet vegyek? Nem akarok túl drágát. 5000 alatt lehet olyat, ami rendesen működik? Esetleg, ha van tapasztalatotok, írjátok le, kérlek!

A válaszokat előre is köszönöm!:)♥



2012. ápr. 8. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Mondd meg apukádnak, hogy nagyon zavarnak a szőrök. Biztosan meg fogja érteni. Ne használd titokban a borotvát, beszélgess vele erről, hiszen ő is volt fiatal.

Ami a vásárlást illeti, nézz körbe a neten és válaszd ki a neked legmegfelelőbbet. Sok sikert:)

2012. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:) Hát, nem tudom, hogy mikor tudnék vele erről beszélni.. Ritkán van lehetőségem erre. De azért megpróbálom.:)

Ha valakinek van még véleménye, vagy tanácsa, kérem írja le!:)

2012. ápr. 8. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
és akk mért nem a nővéreddel veszel?
2012. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel nővéremnek nincs saját keresete.. És azért szólni kéne apámnak is.. Mert előbb-utóbb úgy is megtudja, mivel tőle kérnék rá pénzt..

De azért köszi, hogy válaszoltál!:)

2012. ápr. 8. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van, 5000ft-ért vettem a Cora-ban. Szerintem ennyiért bőven jó :)

2012. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!