Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés vagy szőkítés a...

Szőrtelenítés vagy szőkítés a karomon? Lány vagyok!

Figyelt kérdés

Nagyon sötét, erős szőrzet van a karomon. Engem annyira nem foglalkoztat, anyum aggódik, meg akar óvni a beszólogatásoktól.


Szerintetek leszedjem? Ha igen, mivel?

Ha nem akkor szőkítsem, vagy sz*rjam le az egészet?


Előre is köszi,

16/L


2012. jan. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hm.. én epilálom már 3hónapja és tök jó mert kiritkult :)
2012. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok és nagyon erős. Én gyantázni szoktam.
2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyobb, mint egy srácén úgy átlagba, akkor hagyd szerintem. Nekem nagyon tetszik, izgatóan hat rám. Az undorító szerintem, ha szőrtelenítve van, nem szép, meg amúgy is minek.
2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szörtelenítés, a szőkítésnek semmi értelme, ugyanúgy látszik és csúnya is. Epilátorral vagy gyantával leszeded, elég 1-2 havonta egyszer, nem is fáj és ki is ritkul egy idő után.
2012. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epilátorral szőrtelenítsd.
2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ne szard le, számomra például nagyon visszataszító, és ezt több ismerősömmel is beszéltem. gyanta vagy epilátor szerintem.

20/F

2012. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!