Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ázsiaiak miért nem szőrösek?

Az ázsiaiak miért nem szőrösek?

Figyelt kérdés
Bármilyen doramát nézek, a szereplőkön egyáltalán nincs szőr, még a karjuk se pihés( a férfiaknak se). Szerintetek sokat szőrtelenítenek vagy alapból ilyen típusúak?
2012. jan. 11. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem eleget mondok azzal, hogy még a nők is borotválják az arcukat...

Azért az ázsiaiakról úgy amblokk ne vonj le következtetést doramák és idolok alapján... a legtöbb messze nem úgy néz ki, a legtöbb japán és koreai lány pedig elég csúnyácska smink nélkül, stb. :D Élőben azért több szőr van rajtuk. :D

De alapvetően valamivel gyengébb a férfiak arcszőrzete.

2012. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Borotválják a nők az arcukat? :D
2012. jan. 11. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon is szokás az arcgyanta, minden népben vannak szőrös és kevésbé szőrös emberek.

Borotválni szerintem nők nemigen szokták az arcukat.

Akinek meg csak néhány szál, annak elég a szemöldökcsipesz.

2012. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne a japán és Dél-koreai együttesek tagokról , sztárokról vonjál le következtetést.Ők eléggé plasztikázva vannak mivel ezekben az országokban a plasztikai sebészet nagyon fejlett (jobb mint az USA-ban) és szinte hétköznapi dolog.
2012. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Azt én is hallottam, hogy borotválják az arcukat, ezért IS olyan sima. Egy magyar csaj mondta, aki kint él Japánban.
2012. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bukj a Füty Imre válasza:
Mert az ázsiaiak szőrtüszője nem úgy műkidik mint a tiéd.
2012. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Éltem én is Japánban, de senkit sem ismertem, aki borotválta volna az arcát, bár nyilván nem fogják az orromra kötni.

Meg miért borotva, attól kipattoghat és hamar borostás lesz, gyanta, epilátor, vagy végleges.

Egyébként az ázsiaiak kevésbé szőrösek, a férfiaknak se nő olyan szakálluk, mint az európaiaknak.

2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Meddig éltél japánban? Mit dolgoztál?
2012. jan. 12. 17:48
 9/15 anonim ***** válasza:
1,5 évig de nem dolgoztam, még fiatal voltam :)
2012. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem. Én is szívesen kimennék! :) Te tanultál kinn? Vagy hogyan jutottál ki?
2012. jan. 12. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!