Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet bőrt fehéríteni...

Hogy lehet bőrt fehéríteni illetve a barnulást megakadályozni? Tippek? (kép)

Figyelt kérdés

Szóval amiket most csinálok hogy ne barnuljak:


- Mindenhova kocsival megyek, függönnyel az ablakon hogy a napfény ne jusson be (mármint a szüleim vezetnek és én hátul ülök azért tudom ezt megtenni)


- Ha esetleg gyalog mennék valahova akkor a rövidujjú fölé egy hosszúujjú vékony pulcsit felveszek hogy ne érje nagyon a bőrömet napfény (meg így kevésbé lesz melegem a levegőréteg hőszigetelése miatt). Ezen kívül a kapucnit is a fejemre húzom hogy a hajamnak ne ártson meg ugye a nyakamnál hogy ne barnuljak


- Ha kimegyek, mindig van rajtam (mindenhol, arcon is) 30-as faktorszámú naptej (nemtom a magyar nevét, asszem az... angolul sunblock) és az ajkaimnak szintén 30-as ajakbalzsam (lipbalm... szintén nem tudom a magyar nevét)


- Egyébként most hogy nyár van, az idő 75-100%-át a házban töltöm, redőny lehúzva. Nincs jobb dolgom most éppen, azért nem megyek ki...


Most tervezem hogy reggel szeretnék 6-7/7-8 futni de ugye akkor nem vehetem föl a pulcsit mert ha sportolok belülről jön a hő, szóval megsülnék.. mit tudok tenni ha nincs nagyon olyan hely ahol ne sütne a nap.. max kicsit árnyékosABB területet tudok... vagy vegyek föl hosszúujjút?


És mivel tudnám fehéríteni a bőröm? Ázsiai vagyok és eléggé barna.. Ilyen a bőrszínem: [link]

mármint télen ilyen... egyébként mindig csak barnulok, életemben nem égtem még le...



Előre is köszönöm és bocsánat hogy hosszú lett ez a rész...


2012. jún. 20. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
te már tettél fel kérdést, ugye? :)
2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
aha csak akkor sem kaptam hasznosabb választ...
2012. jún. 21. 18:59
 13/15 anonim ***** válasza:
én se tudok semmi hasznosat írni,de szerintem szép a barna bőr és ha fehéret veszel fel akkor kiemeli és az nagyon szép szerintem....de a naptejen kívül nemigen tudok mást javasolni:/
2012. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Rihanna is valamivel kivilágosította a bőrét. Szerintem így néz utána! Amúgy ha nem mész a napra akkor úgy tudom gondoskodni kell a D3 vitaminról, de persze azt is lehet szedni, mint a többi vitamint. Ja és amúgy nyugi. Ha te tudnád, hogy én mit meg nem adnék ha olyan lenne a bőrszínem, mint a tied... :( Az enyém hófehér. Nem tudok lebarnulni csak leégni... (nagyrészt magyar vagyok, de rengeteg É-Európai felmenővel) Hidd el sokkal szebb a barna bőr! :)
2012. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát... jó, köszönöm... :'( annyira jól néz ki szerintem a fehér bőr... bár mondjuk mindenkinek az kell amije nincs, szóval....
2012. júl. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!