Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a bőrt fehéríteni?...

Hogy lehet a bőrt fehéríteni? (lent, képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

most ilyen színű a bőröm, pedig kiskoromban sokkal fehérebb volt... nagyon szeretnék szép fehér bőrt... de nem az van... hogy lehetne esetleg fehéríteni? mert persze korlátozom hogy napra menjek, ha napra is megyek akkor naptej, hosszúujjú pulcsi kívülre, kalap/baseball sapka.... esernyőt azért nem merek használni mert féle hogy hülyének néznek... pulcsiban nyáron kevésbé... :) szóval van valami jó ötletetek? vagy milyen színbe öltözzek? mert zavar hogy ilyen a bőröm...

előre is köszönöm!


2012. ápr. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

de ez neked mért baj?más meg agyonszolizza magát h legyen vmi színe:S

amugy sztem nem is szép a túl fehér bőr,a barna sokkal inkább egészséget sugároz

2012. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

ja am vmi kémiai anyaggal biztos lehet(Michael Jackson)

vagy meg öltözz feketébe,lehet amelett fehérebbnek tűnik (1.vtam)

2012. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem gyönyörű a színed *-*

Amúgy meg sehogy... :(

2012. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú távon sehogyan...

A bőröd melanintartalma a kulcs, olvass utána!

Nekem pl. fehér bőröm van és nagyon nem szeretem, de mivel szinte nincs melanintermelődés a bőrömben, ezért képtelen vagyok lebarnulni, csak leégek :(

2012. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg szép szerintetek? mert ázsiai vagyok ugyebár... ott megőrülnek a fehérebb bőrért és én is azt szeretnék... itt meg mindenki "Nehogy fehéríteni akard, meghülyültél?!" szóval... feketébe pont azért nem öltözhetek mert már olyan barna hogy feketével rosszul néz ki :S fehérrel legalább valahogyan kinéz.... de köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 18. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Cserélnék veled! :D Nekem meg olyan fehér a bőröm, hogy Hófehérke elbújhat mellettem... és én meg barnulni nem tudok... 1000x leégek, de maradok fehér...
2012. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úúúú de jó lenne ha cserélhetnénk... én majd vigyázok rá rendesen hogy ne égjen le (amit így is megteszek: mindenhova kocsival megyek, függönnyel az ablakon, ha kilépek 30-as faktorszámú naptej, ha esetleg gyalogolni kell akkor hosszú ujjú pulcsi a rövidujjú fölé még nyáron is, iskolában is 30-as naptej mert ott is érhet napsugár...)
2012. jún. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!