Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a hajszín? - képpel!

Figyelt kérdés

Ma festetem be a hajam és hezitálok hogy hogy fog állni..:)

Alapjáraton is elég sötétbarna hajam van (szerintem szép barna, szeretem is, csak már meguntam) Kreol bőröm van, ugy hogy " alapszínem" is van:) Csak ilyen színt választottam ki: [link] ami szinte már fekete, étcsoki árnylatú:) Egy az egybe ugyanilyen a hajam hosszúságra és típusra is, csak a szemem barnás-zöldes, ami inkább barnás mint zöldes:D És hogy így nem-e ugy fogok kinézni mint egy kifakult cigánylány:D Hogy hajam is ilyen,bőröm is, szemem is ...


Bocsi hogy regénnyé sikerült de kíváncsi vgyok így láthatatlanba a véleményekre:)


2012. márc. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a kreol bőr is, a barna szem is, szerintem szép lesz.
2012. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól fog állni.Nekem sötétbarna a szemem,olivás a bőrőm,festett fekete mindenki mondja hogy jól áll.Bátran fesd be.Milyen márka a festék?Mert nem mindig olyan lesz mint a dobozon?Márkától függ.
2012. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan milyen, mert rendeli a fodrász:)


De azt hiszem, Palette lehetett, de nem biztos:) Ilyen " tincses" könyvből választottam ki:D

2012. márc. 15. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen színű hajam van most, és imádom. :) Bár nekem fehér bőröm van hozzá és zöldes szemem.
2012. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!