Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet bőrt fehéríteni...

Hogy lehet bőrt fehéríteni illetve a barnulást megakadályozni? Tippek? (kép)

Figyelt kérdés

Szóval amiket most csinálok hogy ne barnuljak:


- Mindenhova kocsival megyek, függönnyel az ablakon hogy a napfény ne jusson be (mármint a szüleim vezetnek és én hátul ülök azért tudom ezt megtenni)


- Ha esetleg gyalog mennék valahova akkor a rövidujjú fölé egy hosszúujjú vékony pulcsit felveszek hogy ne érje nagyon a bőrömet napfény (meg így kevésbé lesz melegem a levegőréteg hőszigetelése miatt). Ezen kívül a kapucnit is a fejemre húzom hogy a hajamnak ne ártson meg ugye a nyakamnál hogy ne barnuljak


- Ha kimegyek, mindig van rajtam (mindenhol, arcon is) 30-as faktorszámú naptej (nemtom a magyar nevét, asszem az... angolul sunblock) és az ajkaimnak szintén 30-as ajakbalzsam (lipbalm... szintén nem tudom a magyar nevét)


- Egyébként most hogy nyár van, az idő 75-100%-át a házban töltöm, redőny lehúzva. Nincs jobb dolgom most éppen, azért nem megyek ki...


Most tervezem hogy reggel szeretnék 6-7/7-8 futni de ugye akkor nem vehetem föl a pulcsit mert ha sportolok belülről jön a hő, szóval megsülnék.. mit tudok tenni ha nincs nagyon olyan hely ahol ne sütne a nap.. max kicsit árnyékosABB területet tudok... vagy vegyek föl hosszúujjút?


És mivel tudnám fehéríteni a bőröm? Ázsiai vagyok és eléggé barna.. Ilyen a bőrszínem: [link]

mármint télen ilyen... egyébként mindig csak barnulok, életemben nem égtem még le...



Előre is köszönöm és bocsánat hogy hosszú lett ez a rész...


2012. jún. 20. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

megbolondultál?:D Főleg ha fiú vagy:D Imádom az ázsiai fiúkat, főleg a bőrszínük miatt!!!

Egyébként fontos a D vitamin bevitel, ahhoz pedig nap kell:)

Úgyhogy ne tedd ezt magaddal légy szíves:)

16/L

2012. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De miért nem akarsz barna lenni ? :O
2012. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A képen sztem egyértelmű hogy lány a kérdező :D Szépészeti okokból nem akarsz barna lenni vagy a bőröd egészsége miatt? Amúgy nem tudok hasznosat írni, a citromlé elvileg fehéríti a bőrt, de nem a barnulást akadályozza meg, szóval nem tudom. Ráadásul nem hiszem, hogy jót tenne a bőrödnek.
2012. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha pedig te vagy a képen, szerintem szép :D Ne akard megváltoztatni :D
2012. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ööö lány vagyok... XD

Igazából azért nem szeretnék barna lenni mert minden nehéz vele... mármint alig tudok ruhát venni mert szerintem olyan "érdekesen" néz ki minden szín rajtam... amit mindig mondanak, az a fehér, de azzal meg még barnábbnak nézek ki...

De azért köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 20. 20:23
 6/15 anonim ***** válasza:
amúgy milyen nemzetiségű vagy?:D
2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vietnámi
2012. jún. 20. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
eltaláltam:D
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ismerősöm is az:) És neki mindenféle szín jól áll:) Szerintem a sötétkéket, zöldet kerüld:)
2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jún. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!