Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok?...

Milyen sampont használtok? Bevállt?

Figyelt kérdés
Én syoss-t vettem most kb. egy hónapja használom és hatalmas csalódás.Száraz és száll tőle a hajam és még hullik is.
2012. máj. 11. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Johnson babasamponját használom, nekem ez bevált. Persze, mivel száraz a hajam, mindig kell hozzá balzsam.
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A Syoss nekem is csalódás volt. Aztán kerestem fórumokat, hogy mit írnak róla, és ott is lehúzták. Kár, hogy utólag találtam meg. :(

Amikor gazdag voltam, Pantene Pro-V Smooth and Sleek-et és Gliss Kur Total Repair-t használtam, nagyon szerettem mindkettőt. Már nem vagyok gazdag, most a Q10-es hajerősítős és a hamvasítós Schaumát használom. Nem a régi, de megteszi.

2012. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik csak az én hajam olyan igénytelen hogy akármi jó rá.
2012. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én a Herbal Essences-re esküszöm. Sampon + balzsam, krémet nem szoktam rátenni. És mindegy milyen színűt veszel, nekem egész egyszerűen az összes bevállt. Gyönyörű szép fényes a hajam, nem száll és isteni az illata.
2012. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, tényleg a Herbal Essences is jó!!!
2012. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Head&Shoulderst használok samponból és balzsamból egyaránt. Semmi más nem jó a hajamra, minden mástól atom korpás vagyok :(
2012. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
nekem a pantene proV termékcsaládja vált be a legjobban,mivel festem a hajam festett hajra való termékcsaládja:) de ha száraz,nehezen kezelhető a hajad,akkor a kék színűt vegyed (intensive regeneration)
2012. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Herbal Essencest nem tiltották be?Én úgy hallottam hogy kivonták a forgalomból mert valami tiltott anyag volt benne vagy mi.

Amúgy én a Head&Shoulders Citrush Fresht szeretem nagyon.

2012. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem szörnyű egy hajam van. :S

Nagyon könnyen zsírosodik és korpásodik, a hajhossz azonban atom száraz, sprőd. Száraz, fénytelen hajra való sampont próbáltam már, de rémálom, kb. másnap este már érzem, hogy zsírosodik a hajam és két nap múlva tele vagyok korpával.


Úgyhogy én zsíros és korpás hajra való sampont szoktam használni. A legjobban a head&schoulders sensitive és citrus fresh vált be, de néha baba zsíros hajra való, citromleves sampont használok.

Utána pedig balzsam + pakolás, de mindig nagyon óvatos vagyok, hogy a hajtőre véletlenül se kerüljön, mert ugye ez is zsírosít.

17/L

2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Loreal-Arginin Resist.
2012. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!