Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ilyen babakocsit?...

Használtok ilyen babakocsit? Mi a véleményetek róla? Bevállt?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szuper!Én is néztem:)!Csak hiper drága:(((!
2010. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmivel sem tud többet, mint egy olcsóbb kategóriájú sportbabakocsi...
2010. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Londonban mindenkinek ilyen van.
2010. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs ilyen, nagyon drágának tartom. Bőven elég egy olcsóbb kocsi, az is van ilyen jó.
2010. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nincs hozzá lábzsák? Vagy csak én nem értelmeztem jól? Egyébként nagyon szép, de én elvből nem vásárolok a Brendonban semmit.
2010. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg az árát!
2010. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mi Baby Design babakocsink alakra ugyanígy néz ki, ugyanezeket tudja, ugyanezekkel a tulajdonságokkal, plusz volt hozzá lábzsák és esővédő 20 000 ft-ért újan!!!!

Amúgy én nagyon szeretem a kocsinkat, könnyű a váza könnyű kezelni!

2010. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon drága !!!!!
2010. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálsz 70ezer forintot egy sima esernyőkocsira, akkor klassz. A lábzsák nekem is hiányzik hozzá, de lehet venni külön, bár az is ( [link] ) 20 ezer. Szerintem nagyon kicsi a kereke egyébként, ebben az évszakban azzal nem lehet túl könnyű navigálni.

Amúgy ha szánnék ennyit babakocsira, akkor nekem ez jobban tetszene:

[link] és ehhez lábzsák is van.

2010. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a vákaszokat, már akik normáls választ adtak! Nem azt kérdeztem, hogy drágának találjátok e, hanem hogy jó e, mert, ha jó, akkor kifizetem! A cybex tényleg nem rosz, az elkerülte a figylemem. Amugy még csak nézelődöm, mert van egy Cam pulsarom, aminek van sport része is, most azt hasznájuk, csak majd, ha tavasztól már járni fog a fiam gondoltam veszek egy esernyő babakocsit is, hogy könyebb legyen.
2010. dec. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!