Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtok 2 fokozatb...

Mikortól használtok 2 fokozatban dönthető háttámlájú babakocsit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
9 hónaposan vettük a babámnak, ő akkor már 2 hónapja stabilan ült egyedül. De igazából napi rendszerességgel csak 13-14 hósan kezdtük használni, mert közben voltak a nagy havazások, és akkor visszatértem a nagy kocsinkra. A kis bolygókerekeket nem bírtam tolni a hóban. Ha nem lett volna hó, akkor már használtam volna előbb is.
2010. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 22. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 13 hónapos a lányom és most veszünk neki, eddig sportkocsit használtunk, ami teljesen dönthető. Igazából a nagy tél miatt nem vettem előbb, mert ami van azt akárhol eltolom, akármiylen nagy hóban de ugye ezeket a kis kerekűeket nem igazán.
2010. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!