Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülhőmérőt használtok a...

Fülhőmérőt használtok a babátoknak? Milyen? Bevállt?

Figyelt kérdés

BebeSounds fülhőmérőt vettünk születendő babánknak,mivel láttam mit küzdöttek rokonok amikor a kisgyerekeknek a fenekében mérték a lázát és mindig sírtak mert nem szerették...

A papíron nincs feltüntetve hogy csak babáknak használható, ki is próbáltuk 2-3 mp múlva már mutatja is a hőmérsékletet. Csak elbizonytalanodtunk hogy annyira gyors meg egyszerű hogy vajon megbízható és tényleg a valóságot mutatja? :)


2009. máj. 31. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem, de mégis a sima digitális lázmérőt használjuk, mert a fülhőmérő össze-vissza mért (ahányszor kipróbáltam, mindig más hőt mutatott, még néhány mp-en belül is). Lehet, hogy valakinek beválik, de nekünk sajnos nem jött be. A kislányomat egyáltalán nem zavarja, ha a popsijában mérem a lázát.. A nagyoknak kb. 1,5-2 éves koruk után már a hónuk alatt mértem ( az ölembe ültetve, így én tartottam a helyén a lázmérőt, hogy ne mozduljon el), így sosem volt nyűg a lázmérés.
2009. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekunk Braun fulhomeronk van, nekem eddig bevalt, a babanak es magunknak is hasznaljuk. Osszehasonlitaskent a sima digitalissal is megmerem neha a babanak honaljban, de ugyanannyit mutat altalaban. A fulhomero pl.: akkor mer picit tobbet, ha a baba oldalt fekudt es az a fule melegebb, amelyik oldalra volt fordulva.
2009. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk az van, de katasztrófa. vettünk is helyett másikat.
2009. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk is digit.fülhőmérőnk van, összevissza mért. aztán rájöttem, ha egy ici picit is poros, vagy már használt a nejlon, akkor megbolondul és lehetetlenségeket mér. úgyhogy most már minden használat előtt megtörlöm. de egyébként nem szeretem. vettem is másikat.
2009. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem bízok sem a digitálisokban sem a fülhőmérőben,csakis a sima higanyosban.Be is spájzoltam belőle,ha kivonják a forgalomból legyen bőven otthon.Én minden digitálissal úgy jártam,hogy egy idő után nem mért pontosan.
2009. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!