Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Physiomer csecsemő...

Használtok Physiomer csecsemő orszívót? (szájjal kell szívni) bevállt?

Figyelt kérdés
másfél hetes a babám, nem akarom hogy sírjon :( nem merem elővenni a porszívót még...
2009. szept. 23. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd elő, muszáj nehogy késöbb baj legyen, nálunk is ez volt.
2009. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod a porszívósat. Körbe tudnám csókolgatni azt az embert, aki kitalálta!
2009. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam a porszívótól való félelem kialakulása miatt és csapra szerelhetőt vettünk.Viszont az első náthánál kiderült,hogy nem lehet minden egyes alkalommal(náthánál óránként is)előpakolni a teljes berendezést és a gyereket mindig csap közelébe "helyezni".Ezért az első náthás nap után az lett belőle,hogy a csapszereléket elhagytam,fogtam a hosszú műanyagcsövet és a másik végét(nem a baba orra felőlit) a számba vettem,és úgy szívtam ki így csöndes volta művelet és bárhol volt is épp a gyerek(kiságy,etetőszék,pelenkázó,pokróc a földön)simán kivitelezhető volt.Szerintem egy kicsit még jobban is tudtam szívni,mint ahogy a csappal működött volna.
2009. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!