Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik! Milyen márkájú/nevű...

Kismamik! Milyen márkájú/nevű hordozókendőt használtok és honnan vettétek/rendeltétek? Szeretitek, bevállt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nandu, Vaterán vettem. Be is vált meg nem is. :) Csak kifelé fordítva, függőlegesen tartva bírta a kisfiam, azt is csak az udvaron, a lakásban nem. :)
2009. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nandu xxl, nekem bevált nagy a babám 5 honapos és oldalt hordom, barátnőmnek 2 van, ő háton is tudja

, és imádja,

2009. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nandu. Épp most árulom a zsibvasaron. Láttam sok anyukát használni. Meg mondom őszintén, hogy én végül azért nem használtam, mert nem volt kitartásom megtanulni a kötési módokat. Mostanra meg már kinőtte a kislányom a dolgot.
2009. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én magamnak varrtam, ha érdekel, csinálok neked is, merre laksz? Nekem vékony anyagból van, néha még most is használom az 1 éves fiamnál.

Pár hónapja még jobban elvolt benne, könnyen le lehet szaladni a boltba vele. Most már jár, a babakocsit sem nagyon díjjazza:)

2009. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaa és van leírásom is, több féle kötéssel, bár azt a neten is tudsz nézni. utolsó
2009. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amazonas márkájú, majdnem 5és fél méter hosszú, Brendonban vettük. Nem bántuk meg, rengeteget hordoztuk, ha meglátta a kendőt, el is hallgatott és várta a sorát, mikor csücsülhet már bele :-))) Hordoztuk elöl, csipőn, háton, az utóbbit inkább 1 éves kora után, és inkább Apa vállalta be, és a végén már Apa kérte ki magának, ha nem akartam valahova vinni a kendőt :-))) Csak ajánlani tudom, ne ördöngősség a megkötése sem.
2009. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem.Gyorsak voltak a kiszállítással.

Nekünk bevált és a dvdvel könnyen megtanultam a kötözési technikákat.Ja én xxl-est rendeltem,úgy voltam vele inkább legyen hosszú mint rövid.

Kellemes hordozást!

2009. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mei tai-t vettem, nagyon meg vagyok elégedve vele. 4500 Ft-ért varrták nekem olyan színben, amilyet kértem. Én a teszveszen találtam rá és ettől az eladótól vettem: [link]

2009. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kedves 21:57 Már megrendeltem én is a Nandut de azért köszi :)

2009. szept. 27. 09:59
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs mit.. :)
2009. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!