Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha tangás bikiniben...

Ciki ha tangás bikiniben picit narancsbőrös a fenekem?

Figyelt kérdés
Utálok futni ezért ugráló kötelezek mindennap meg tornázok itthon. Nem tudom megyek-e valamire vele, mert mellett nem tudok úgy étkezni ahogy kéne, mivel azt kell ennem ami van itthon. Szerintetek nagyon ciki ez a strandon? Ha mindennap ugrálok meg tornázok, sok vizet iszok valamennyire segíthet rajta?:(
2012. máj. 6. 07:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
De ez hülyeség esküszöm :D a sima bugyi meg melltartó nem botránkoztat meg senkit de ha 3 cm-rel keskenyebb a takarás már ribanc a csaj meg megbotránkoztató?:) Kár volt fel tennem ezt a kérdést, mert tök hülyeség amit írtok. Egy ember elkezdte ezt a tanga=ribanc dolgot és a többi megy utána. Narancsbőr épp hogy látszik közelről szóval alapban szép fenekem van és kerek. Fel fogom venni a strandon:) Nem fogok foglalkozni senkivel és is sok csajt látok abban és senki sem mutogat rájuk ujjal, ha meg féltékenyek a csajok az az ő bajuk:) a pasik meg még inkább nem érdekelnek, mert mindig a párommal megyek strandolni meg a Balcsira és 7 éve vagyunk együtt nem 2 hónapja :)
2012. máj. 7. 21:41
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A strandra fürödni és napozni megy az ember, nem azért, hogy a másikkal foglalkozzon. Azt csak a divatbolondok teszik. Felöltözve meg nem lehet lebarnulni. Én különben is értékelem azt, aki eredeti. És szerintem azért ment ki a divatból, mert a nők elégedetlenek az alakjukkal.
2012. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van!
2012. máj. 12. 13:11
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, h a magyarok nagyrésze vagy ennyire maradi, vagy azért ír be egy topikba, h problémázzon...


Vedd csak fel ha úgy érzed, aki tangában van, persze jobban közszemle, mint más, de a tangát pont erre találták ki. Annó nagy divat volt, 4-5 éve kiment a divatbol, de ismét kezd pár éve visszajönni. Persze mint láthatod, nem mindenki ismeri ezt el, mert már rég nem olyan a lányok alakja, mint rég, és azt hiszik rendes bikiniben jobban el tudnak bújni, és Téged oltanak, talán férjének féltékenységből, ki tudja...


A narancsbőr lehet gáz valóban, de így látatlanban nem tudom Nálad mennyire mondok szívesen véleményt, de mutass egy képet, h el lehessen dönteni, akár privátban...


29/f, fotós

2012. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#10-es válaszoló vagyok,és kikérem magamnak,hogy féltékeny lennék a kérdezőre..:D

Nekem nemhogy közelről látszó cellulitiszem nincs,végig nézheted a fenekemet (is) nagyítóval,csak az a "baj",hogy még azzal sem találnál semmit rajta.;)

2012. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Állok elébe, ez kihívás? ;) Hiszem ha látom...
2012. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
vicces :D gondolom, akkor egy híres toppmodell lehetsz vagy egy undorító csontkollekció :) így már el hiszem :)
2012. máj. 26. 11:28
 28/31 anonim válasza:

Szép a tanga! De csak ha a lány szép benne!

Én is szívesen veszek fel tangát, de úgy érzem az ribancos strandon és tényleg nem oda való ahol gyerekek vannak meg ilyesmi! A tanga azt jelenti kb hogy gyere , bevállalós vagyok, engem könyebben meglehet **** stb... Egy lány értékesebb szerintem ha nem "árulja" meg mutogatja magát. Az olyan övön alluli :)az oylan hogy nah te sem az eszeddel akarsz tetszeni másnak.

Én szeretek szekszi lenni (:D) de van egy határ ahol az már csak a barátodra tartozik! :)


Vagy menj nudizni ha ennyire mutogatni akarod magad :D


Nah, nincs vele baj , de a strandon lévők 90%-a elkönyveli! :D Egy értelmes fiú csak megnézi de nem érdekelné a csaj mert ebből következik h ribanc, Bocsi de tényleg így van. Hát a fiú haverjaimtól hallom strandon ezt.

A buta fiúk csak annyit tudnak mondani rá hogy megba**nám azt a ri**ncot, most ennek örülsz? Ezzel le vagy minősítve!


Igenis számít az a 3 centi mert jelentése van! uyganaz mint a pólónál, hogy mennyire van kivágva. az nem ribancos aki annyira kiteszi a melleit hgy a bimbó épp nem látszik?


Ha napozol oké. De sztm ne tellengj ott így (főleg ha narancsbőrös vagy mert az már röhejes akkor), vegyél fel valami cuki kis kendőt aztán az aranyos! ;)


20/L

2012. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

De tudodmit, nem szóltam vedd fel, add magad!


Az előző vagyok!

2012. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

2017 van de meg mindig olcso szajhanak fognak nezni (valoszinu az is vagy mivel a semmi segged kiakarod rakni világba) ha tangaba jarsz strandra

Es az emberek csak a kerdesedre valaszoltak

Igen nagyon ciki, meg mindig

2017. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!