Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha tangás bikiniben...

Ciki ha tangás bikiniben picit narancsbőrös a fenekem?

Figyelt kérdés
Utálok futni ezért ugráló kötelezek mindennap meg tornázok itthon. Nem tudom megyek-e valamire vele, mert mellett nem tudok úgy étkezni ahogy kéne, mivel azt kell ennem ami van itthon. Szerintetek nagyon ciki ez a strandon? Ha mindennap ugrálok meg tornázok, sok vizet iszok valamennyire segíthet rajta?:(
2012. máj. 6. 07:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A tangás bikini ciki, ha ehhez még csúnya fenék is társul az már gusztustalan. Ami képet meg kilinkél, háát nekem az is gyomorforgató. Hogy áll már rajta az a bugyi...
2012. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
egyetértek, a tangás bikini nagyon gáz, közönséges. semmiképpen ne vegyél fel ilyet :s
2012. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
most ennyi erővel nyakig érő egybe fürdőruhát vegyen fel mindenki mert látszik a cicje, amit csak a párjának szabadna látni? Ez annyira hülyeség :) Nem narancsbőrből áll a seggem csak egy kis helyen látszik közelről :)
2012. máj. 6. 14:08
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
nem erről beszéltünk. a tangás bikini egyszerűen ocsmány. 10 emberből 9 ezt mondja. és ha majd végigvonulsz így a strandon, ugyanezt fogják gondolni.
2012. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem ezek újak amiket írogattok én álmomban sem gondoltam volna hogy ennyire ciki- ahogy ti hívjátok- a tangás bikini....Én soha nem gondoltam ezt egy tangás csajról sem a strandon, nem ezzel voltam elfoglalva
2012. máj. 6. 14:19
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy bevállalod-e a tangát, az a te dolgod, de hogy könnyű nőnek leszel titulálva, remélem nem zavar. De ha már valaki tangát vesz fel, legalább legyen nagyon-nagyon jó feneke szerintem. Szóval ja, összességében elég ciki lesz.

Ha anarancsbőrt el akarod tüntetni, ugorj vissza úgy decemberig, és akkor kezdj el kardiozni, meg egészségesen táplálkozni, sok vizet inni és kenni valamivel, akkor strandszezonig lenne látható eredménye.

2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem mindenki abban strandol,amiben akar.Én is szeretem a tangás bikinit és sosem mondta senki,hogy nem áll jól.:)Szóval nyugodtan hordjad a tangás bikinit és igazad van,hogy amíg fiatalabb az ember,addig kell kihasználni! :)

Ami pedig a narancsbőrt illeti,ha kitartóan tornázol,tuti sokat fog segíteni!

Mennyi idős vagy amúgy?

2012. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Felveheted, de ne lepődj meg, ha 40 éves pasik fogják bámulni a fenekedet, meg csorgatni a nyálukat.
2012. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
rendes bugyiban is ugyan úgy megnézik a pasik a jó csajok fenekét, nem igaz???:))
2012. máj. 7. 15:52
 20/31 anonim ***** válasza:

Inkább ne vegyél fel olyat szerintem.

Ha csak olyanra gondolsz amit belinkeltél az oké,de a tanga iszonyat közönséges.

Otthoni napozáshoz még elmegy,de strandra semmi esetre sem.

Gondolj bele,hogy mások is vannak ott gyerekek idősebbek családok,nem kell megbotránkoztatni senkit.

2012. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!