Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha tangás bikiniben...

Ciki ha tangás bikiniben picit narancsbőrös a fenekem?

Figyelt kérdés
Utálok futni ezért ugráló kötelezek mindennap meg tornázok itthon. Nem tudom megyek-e valamire vele, mert mellett nem tudok úgy étkezni ahogy kéne, mivel azt kell ennem ami van itthon. Szerintetek nagyon ciki ez a strandon? Ha mindennap ugrálok meg tornázok, sok vizet iszok valamennyire segíthet rajta?:(
2012. máj. 6. 07:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Alapból ciki a strandon a tanga..de ahogy érzed. Bár biztos vagyok benne, hogy a fiúk nem azért fognak megfordulni utánad, mert olyan szép a feneked:S
2012. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem tartom cikinek, szerintem semmivel sem másabb mint a rendes bugyi, ahogy a hétköznapokon sem :) nem hiszem hogy az a pár centiméterrel kevesebb takarás a popsin annyira leírna egy nőt/lányt.

Nem hibátlan a fenekem, de formás és arányos nekem a narancsbőrrel van bajom ami közelről látszik...

2012. máj. 6. 09:29
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
nem az ciki h narancsboros a feneked a tangaban, de az h tangad van
2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
de miért lenne ciki a tanga?:D Egy 40 évesen oké...de fiatal nőkön/lányokon miért lenne az?:D
2012. máj. 6. 10:04
 5/31 A kérdező kommentje:

[link]


ez nem ciki?

2012. máj. 6. 10:13
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Oké, hogy szerinted nem ciki, de amint látod az emberek 90%-ának az. Amúgy ha valamennyire látni, hogy narancsbőrös akkor inkább ne, mivel a tangás bikiniben még jobban megnézik a feneked és feltűnőbb lesz minden ilyesmi
2012. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
A tangás bikini az tényleg ciki. Mondom ezt férfiként.
2012. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem az a nagyobb gáz,hogy cellulitiszes a feneked,hanem az,hogy strandra tangát veszel fel(oké,hogy bikini,de akkor is égő).

Az rendben van,hogy neked nem baj,de mások már rég felfogták,hogy nem divat a tangás bikini...a pasiknak sem jön be,ha ez miatt vennéd fel.:)

2012. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A tangás bikini olcsó és közönséges. Hozzá egy narancsbőrös segg, brrr..! A seggedet meg általában ne tedd közszemlére, tartogasd a látványt a pasidnak.
2012. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ahh..van még olyan ember,aki nem tartja cikinek a tangás bikinit?..

Ne,inkább vegyél valami csinos csík bikinit,most úgyis az megy.

2012. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!