Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is jobban (már akinek...

Nektek is jobban (már akinek van) narancsbőrös a feneketek, ha behúzzátok?

Figyelt kérdés
Így is van némi narancsbőr a fenekemen, de amikor összehúzom a fenekem, iszonyat durván az, mint egy karfiol. Teljesen el vagyok keseredve! :(
2012. márc. 26. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kesergés helyett inkább tegyél ellene valamit:)
2012. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálok! Napi legalább 2-2,5 l mentes ásványvíz, heti 3-4X torna kifejezetten fenékre (pl. guggolások, és mégsem látom eredményét.
2012. márc. 26. 22:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg vmi bevált ötlet? Ha tudtok, írjatok! Köszi! :)
2012. márc. 26. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:

A guggolással semmit nem érsz, az max izomra meg formásításra jó.

A narancsbőr ellen aktív mozgás kell, nem néhány guggolás. Menj el heti 3x1 órát futni, közlekedj bicajjal, már jó az idő, jársz úszni néha, esetleg aerobic, vagy ilyen pörgősebb mozgás kell.

Amúgy meg ne húdj össze a feneked és kész. :D Amúgy igen, az olyan másnak is, nyugi. :D

2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan
2012. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naná!Nálam akkoris,ha a combom kifeléfordítom ülés közben :D
2012. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok egészségtelen kaja, kevés folyadékfogyasztás, kevés aktív mozgás. És genetika. Ha már kialakult, akkor szinte lehetetlen eltüntetni csak úgy simán, persze több tízezres kezelésekkel lehet rajta javítani, hát akinek futja rá, hajrá.

Én már nem is foglalkozok vele, úgysem hordok olyan rövid nadrágot vagy szoknyát, hogy kilátszódjon belőle, a fürdőruhára meg veszek még egy kis szoknyát, vagy kendőt, így eltakarja a kényes részeket. Ja, és nem húzom be szánt szándékkal :-)

2012. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha pl. a víz mellé iszol zöld teát is, beindul a méregtelenítés. Csak semmiképp ne ízesítsd!! Nekem a köpölyözés is sokat segített, lehet, hogy emberkínzásnak tűnik elsőre :D de bizonyítottan egészséges,és összetöri a zsírt, narancsbőrt, a zöld tea pedig segít "kitakarítani" amit "összetörsz".
2012. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ptecus41 válasza:

Szió,

én a rendszeres torna mellett sok folyadékot iszok, kevesebb kenyeret, de persze nem koplalok,

csak ésszerűen eszek.

Én nemrég kezdtem el Tripleffect krémmel kenni a problémás részeket.

Szkeptikusan álltam a témához, de meg kell mondjam, bejött.

Alakformál, feszesít, kezeli a cellulitiszt,

úgyhogy meg vagyok vele elégedve.

Itt tudtok utána nézni:

www.narancsborkezelese.hu

:)

Napi 1

2012. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. De én szültem 2 gyereket, meg már öreg is vagyok. 39 éves.

De elárulom, hogy a 20 éves és a 17 éves sportoló lányaimnak is az, pedig heti 5x járnak edzésre, a kicsi heti 2x lovagol, mellette heti 5x röplabdaedzésre jár, télen minden hétvégén órákig korcsolyáztak, állandóan mozgásban vannak és mégis. Szerintem ez genetika és bőrtípusfüggő, mert sógornőm 3 éve szült ikreket és feszes a bőre, meg sem látszik rajta semmi.

2012. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!