Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem...

SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem rá? Hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés
Holnap szoknyában kéne mennem iskolába (ünneplő), és nejlon harisnyát akarok venni alá, de a lábamat még soha nem szőrtelenítettem(átlátszik:|), és anyukám ilyen kérdésben elég sznob. Már egyszer megkérdeztem, hogy a hónaljamat szőrteleníthetem e, és mondta, hogy nem, mert ő 30 éves korában kezdte... Ez 1 éve volt... Azóta megjött stb. Hogy hozzam fel a témát ? Ráadásul kézilabdázom, és ott is rövid gatyában kéne lennem... Elég zavaró, légyszi segítetek!

2012. márc. 13. 16:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, aki lassan 19 éves és nem szőrteleníti magát, mert az anyja nem engedi, s ő meg magától nem meri. De ezzel csak az a gond, amit te is írtál, hogy sötét a szőre. Ja, és ő gondtalanul vesz fel rövidnadrágot, meg pólókat és trikókat, miközben kilóg a hát.. nem egészen hozza meg az étvágyad, mikor enni készülsz.

Nos, ezzel csak annyit akartam mondani, hogy hagyd a fenébe anyukádat, kezdd el!

Én olyan 14-15 évesen kezdtem, de nem kértem engedélyt. Csak mikor egyszer elfogyott a krém, szóltam neki, hogy venni kéne még. Tudomásul vette, s ennyi.

És hidd el, ez a te dolgod.. :) ;)


L/18

2012. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha anyukád megengedte a lábad szőrtelenítését, akkor azt szőrtelenítsd úgy, amilyen módot ő javasolt.


A hónaljra meg elmondom neked én mit csináltam. :D Suliban akinek már szőrös volt és nem szedte le, azt csúfolták, és féltem, hogy engem is fognak, mikor elkezdett nőni. De nem tudtam, hogyan mondjam meg anyának, hogy le akarom szőrteleníteni (a lábam akkor viszont még nem volt szőrös, vagy nagyon szőke, az nem érdekelt) és ezért kiszedegettem mindig szemöldök csipesszel. :D Szóval ha neked is még csak most kezd nődögélni, akkor ez is lehet megoldás, nem kell sutyiban borotvát venni meg rejtegetni, meg semmi. ^^ És ingyen van, és nekem nem volt időigényes, bár én nem vagyok szőrös típus.

2012. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
hát ez elég ciki. mármint nem az, hogy szőrös vagy, hanem anyukád hozzáállása. és hogy ő 30 éves korában kezdte magát szőrteleníteni. ez gusztustalan is. ne mondj neki semmit, menj el a bolta, vedd meg a legolcsóbb borotvát, vizezd és szappanozd be a bőröd és mehet! ha ilyen sznob, nem is kell neki mondani. sz*rdle.
2012. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

ahogy többen is leírták, szerintem is borotváld le a lábadat, hónaljadat.

én most vagyok 8.-as és egy héten kb. 2x megcsinálom. de elég 1x is. :) pár osztálytársamat csúfolták, hogy csubakka meg szőrös hát, meg ilyenek, szóval előttük járva megtettem.: D nekem sűrű, és fekete, eléggé látszott. hónalj,láb - borotva, és használok arcgyantát (veet) nagyon jó, és nincs gondom. ja, meg kozmetikus havi 1x elmegyek, intim terület, kéz..:) gyanta!

2012. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

03-15 20:52

és kérdező:

az ilyen szülővel csinálnám azt, hogy befognám az eke elé, vagy leküldeném birkaszart takarítani, ha már agyban a középkorban él, legyen fizikailag is ott.

mert semmilyen elv nem mentség arra, hogy tönkretegye egy gyerek életét aki így egész életében egy begyöpösödött őskövület marad, mellesleg komoly pszichológiai problémákkal, amit a szülői szigor, meg persze a társak gúnya okoz...

arról nem is beszélve amit a válaszoló írt, hogy ezzel még a környezetét is undorítja.

2012. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!