Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem...

SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem rá? Hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés
Holnap szoknyában kéne mennem iskolába (ünneplő), és nejlon harisnyát akarok venni alá, de a lábamat még soha nem szőrtelenítettem(átlátszik:|), és anyukám ilyen kérdésben elég sznob. Már egyszer megkérdeztem, hogy a hónaljamat szőrteleníthetem e, és mondta, hogy nem, mert ő 30 éves korában kezdte... Ez 1 éve volt... Azóta megjött stb. Hogy hozzam fel a témát ? Ráadásul kézilabdázom, és ott is rövid gatyában kéne lennem... Elég zavaró, légyszi segítetek!

2012. márc. 13. 16:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
2012. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt ! 13 L
2012. márc. 13. 16:25
 3/35 A kérdező kommentje:
ÉS ráadásul nagyon szőrös tipus. Hosszú és fekete...:/ és s karom is.
2012. márc. 13. 16:26
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy? Én pl. csak 15 évesen engedném a lányomnak, a hónaljat persze valamivel hamarabb... És ne gondold azt, hogy befásult vagyok, egyszerűen csak azt akarnám, hogy használja ki a gyerekkorát és ilyesmivel még semmiképpen se foglalkozzon! 19/L
2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
De nem is magam miatt, hanem az egyik barátnőm is nem törődött vele, és elkezdték szőrös lábnak csúfolni amíg le nem borotválta...
2012. márc. 13. 16:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

úristen.. ne haragudj de nagyon kihűltem hogy vannak még ilyen felfogású emberek:O

nekem 9 évesen kezdett el szőrösödni a hónaljam,emlékszem még anyum szólt rám hogy kezdjem el borotválni!! ha jól saccolom 12-13 éves lehetsz ez borzasztó hogy ennyi idősen beleszól anyukád hogy mit csinálsz a testeddel!

Én a helyedben a zsebpénzemből vennék borotvát vagy elcsórnám övét(már ha használ,ezek után meg sem lepődnék ha nem) és megcsinálnám,te tested hadd döntsd már el hogy mit akarsz vele kezdeni.. Nem akarom lemínősíteni persze anyukád csak nem is értem miért nem akarja hogy a lánya igényes legyen?

Fürdőben meg amúgyis egyedül vagy csináld meg utána meg magyarázd el hogy minden nőnek alap igényesség hogy szőrtelenítse magát!!

2012. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az csak rosszabb lenne...:/ bár ki tudja... így is elég rossz..:D
2012. márc. 13. 16:30
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg a másik persze! 12-13 éves tinédzserek nagyon gonoszak tudnak lenni aztán szerezz egy életre való lelki sebet mert kicsúfolnak az iskolában téged stb!! 13 évesen én már főztem mostam,háztartást vezettem, rá voltam kényszerülve, nem azon agyaltam hogy borotválkozzak -e vagy sem ez annyira alap dolog egy nőnél!
2012. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
tudod ki a nyavaja kérne erre engedélyt ?! pffff,milyen család a tied ? anyád ott van a nyakadba,mikor fürdöl ?
2012. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
néha... de akarom h támogasson!!! mert sosem támogat semmiben.
2012. márc. 13. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!