Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem...

SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem rá? Hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés
Holnap szoknyában kéne mennem iskolába (ünneplő), és nejlon harisnyát akarok venni alá, de a lábamat még soha nem szőrtelenítettem(átlátszik:|), és anyukám ilyen kérdésben elég sznob. Már egyszer megkérdeztem, hogy a hónaljamat szőrteleníthetem e, és mondta, hogy nem, mert ő 30 éves korában kezdte... Ez 1 éve volt... Azóta megjött stb. Hogy hozzam fel a témát ? Ráadásul kézilabdázom, és ott is rövid gatyában kéne lennem... Elég zavaró, légyszi segítetek!

2012. márc. 13. 16:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzd fel megint a témát. Monnd el az igazat,hogy holnap tök ciki lenne,és csúfolnának. Biztos megértené! :) Ha meg nem egyezik bele,akkor szerintem engedély nélkül szőrteleníts. Én is 13 évesen kezdtem el..engedély nélkül..bár én meg sem kérdeztem,hogy ő engedi vagy sem. De amikor anyu észre vette csak annyit szólt,hogy miért nem szóltam,és miért borotvával csináltam,mert akkor csak rosszabb lesz később,és mondta volna,hogy hogy kell..és nyugodtan használjam az epilátorát. Ennyi. :) 15/L
2012. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

ha mást nem,akkor apukád borotváját csórd el,és borotváld le magad(borotvahabot mindenképp használj!)zárkózz be a fürdőszobába,vagy amikor nincsenek otthon,vagy esetleg fürdés közben...utána mindent takaríts el magad után,hogy ne hagyj nyomokat!pláne ne szőrnyomokat!


Mindenképp szőrtelenítsd le magad,mert tényleg rossz élményeid lehetnek ez miatt később...


Én is titokba csináltam:)Ráadásul anyám tök igénytelen volt világ életében.Annyiszor láttam a ronda szőrét több helyen, hogy konkrétan szőrfóbiám alakult ki...

Szal hajrá!

2012. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

Írtam neki egy sms-t... Tudom, nem a legjobb megoldás, de nem tudtam, hogy felhozni, és tudnia kell róla.. Remélem megengedi

2012. márc. 13. 18:14
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem jártam túl sok sikerrel. A lábra csak szőrtelenítő krémet használhatok, hónaljra meg semmit 16 éves koromig. valahogy nem érzem fairnak.
2012. márc. 13. 19:03
 15/35 anonim ***** válasza:
megengedte? :)
2012. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
A krémben rengeteg káros vegyianyag van! Akkor inkább legyen szőrös a lábad. Hónaljat 16 éves korodtól? Addig járj hosszuujjúban vagy ezt hogy gondolja? :O
2012. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem... Valamiért a hónaljamat egyáltalán nem engedi, csak 16 vagy 18 éves koromban. Lábra szőkítés vagy szőrtelenítőkrém. borotva semmiképp, max gyanta, de nem akarja, hogy fájjon, ezért az se. de nem örül neki.
2012. márc. 13. 19:09
 18/35 A kérdező kommentje:
Addig viseljem el a hónaljamat, mert még ha akkor kezdem, akkor is meg fogom bánni.. a krémes dologgal egyetértek!! nem tudom h gondoljaa
2012. márc. 13. 19:10
 19/35 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de a szőrös hónalj még sokkal igénytelenebb, mint a láb... Nem elég, hogy nyáron finoman szólva nem esztétikus, de még jobban is izzadsz, és büdösebb leszel.. Nem tudom, anyud ezt hogy gondolja... Én tuti megcsinálnám titokban.
2012. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
énis tutira megcsinálnám titokban nem érdekelne :D
2012. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!