Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem...

SZŐRTELENÍTÉS! Hogyan vegyem rá? Hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés
Holnap szoknyában kéne mennem iskolába (ünneplő), és nejlon harisnyát akarok venni alá, de a lábamat még soha nem szőrtelenítettem(átlátszik:|), és anyukám ilyen kérdésben elég sznob. Már egyszer megkérdeztem, hogy a hónaljamat szőrteleníthetem e, és mondta, hogy nem, mert ő 30 éves korában kezdte... Ez 1 éve volt... Azóta megjött stb. Hogy hozzam fel a témát ? Ráadásul kézilabdázom, és ott is rövid gatyában kéne lennem... Elég zavaró, légyszi segítetek!

2012. márc. 13. 16:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Durván fogok fogalmazni,amiért előre is bocsánatot kérek,de sz*rd le anyádat nagy ívben!Lehet,hogy az ő korában még nem volt ciki a szőrös láb/hónalja,de ma már igen csak megszólják ezekért-minimum a háta mögött-az embert.Tehát én a helyedben biztos megcsinálnám,én már 12 évesen szőrtelenítettem.
2012. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szia! Belegondol egyáltalán anyukád h mi értelme van annak hogy megtilt neked ilyen dolgokat? Ez a személyes higiéniád,nem is kéne belőle ügyet csinálni. És ha megcsinálod magadnak akkor majd megbüntet,mert igényes akartál lenni? + biztos ő sem akarja,hogy csúfoljanak.
2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
már a környezetemben mindenki szőrtelenít... és anyukámmal nem tudok mit kezdeni... lehet, hogy marad a sutyibanos dolog, mert nem fogok egész végig hosszú újjúban járkálni. de egy kicsit megértem... védeni akar, hogy minnél késsőbb kezdjem, mert meg fogom bánni, ha nagy leszek.. de ott mondta nekem h ő 30 évesen kezdte el a hónalját:S
2012. márc. 13. 21:34
 24/35 anonim ***** válasza:
hűűha mit bánsz meg ezt nem értem?? én 9 évesen kezdtem el a hónajlam 10-11 évesen a lábam és az intim területemet borotválni. 20 éves vagyok és mit bánnék meg ezen?? Mitől véd hogy megvágod magad? vagy még abba a tudatba él hogy ha valaki egyszer leborotválja több nő helyette? édes istenem egyre jobban kiaakadok ahogy olvasom tovább a hozzászólásaidat :S Légyszíves ne akarj a közröhej tárgya lenni se most se a későbbiekben és kezdj valamit magaddal , legyél igényes belevaló csajszi,vagy különben úgy elfognak nyomi középiskolában hogy megnézheted magad!! Na ettől óvjon meg édesanyád ne attól hogy mikor borotválod le először a testrészeid..
2012. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem küldd el neki a kérdés linkjét, és magyarázd el neki, hogy a 80as években még nem volt ciki szőrös lányként élni, de ma a kegyetlen kis szukák halálra fognak szekálni, amitől te 3 éven belül egy alkoholista, drogos lázadó állat leszel, és ezt azért, mert ő nem engedi, hogy szőrteleníts.

Csináld meg, utólag mit tehet? Visszaragasztja rád a szőrt? XD Pazar lenne. :D Veszel egy borotvát 120 forintért, megcsinálod, és verje a seggét a földhöz. Majd leordítja a fejed, és kész. Hülyékkel nem érdemes beszélni, főleg ha még szemellenző is van rajta.

Tudom, nem mindenkinek alap téma az ilyen, én is nehezen beszéltem meg anyámmal, de semmi gáz nem volt, ő ebben a világban él szerencsére. :S

2012. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"de egy kicsit megértem... védeni akar, hogy minnél késsőbb kezdjem, mert meg fogom bánni, ha nagy leszek.. de ott mondta nekem h ő 30 évesen kezdte el a hónalját:S"


Hát rohadtul de ne értsd meg, olyan kort élünk amiben ez már cikinek számít,változnak az idők...

Miért bánod meg?Mit bánsz meg? Miért leszel ettől kevésbé gyerek?

Ez egy olyan dolog ami frusztrál és ez éppen elég indok, ezzel ugyanis megszüntetheted ezt a frusztrációt.

Anyukádnak iszonyatosan rossz gondolkodása van, ez nem a gyerekkor védelme hanem az ő fiatalságából visszamaradt ostoba felfogás.


Ja és ha már itt tartunk, anyukád miért borotválja?Csak nem cikinek tartja a környezetében?Ha nem tartaná annak nem borotválná, na te meg a te környezetedben tartod cikinek, az életkör itt tök mellékes.


Szóval ezt a kérdést valóban meg kellene mutatni anyukának, hátha változna a felfogása, ha még sem akkor meg csináld kérés nélkül.

2012. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
*életkor
2012. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

37 éves vagyok és én is azt mondom, hogy csináld meg. Tényleg kb. 100-150 Ft.-ért lehet kapni borotvát, ezzel elkezdheted a szőrtelenítést, lábon, hónaljon feltétlenül!

Később majd, ha szűnik a szülői nyomás, áttérhetsz a gyantára vagy epilátorra.

Egy nő legyen annyira igényes, hogy legalább ezeket a területeket (és természetesen nyáron a bikinivonalat) szőrteleníti. Nincs arra szabály, hogy csak 16 évesen szabad elkezdeni. Van akinek korábban kezdődik a nemi érése, a szőrnövekedés. Nem tudom, hogy anyukád mitől akar megóvni, de ezekkel a tiltásokkal csak rosszat tesz neked. És talán tényleg érdemes lenne megmutatni neki a kérdésedre adott válaszokat.

2012. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok. 12 évesen kezdtem el a lábam borotválni (bár először gyanta), és a hónaljamat is. Sőt, most vessetek meg, de a bajuszomat is szedem csipesszel, 1-2 havonta egyszer pedig szőrtelenítőkrémmel, mert középen nagyon fáj kiszedegetni. És hogy miért? Mert halálra cikiztek! A fiúk imádnak rajtam szívózni, és folyamatosan minden becenév, meg gusztustalan stb, és már nem bírtam! De sokkal jobban érzem magam így.
2012. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
figyu inkább pár nap mosolyszünet muterral mint h wookie-nak nézzenek.
2012. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!