Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Szóval már szeretnék szőrteleníteni de nem tudom hogyan mondjam el anyunak.. Már 2-szer leborotváltal a hónaljamat. Várjam meg míg visszanő es utána szóljak? Nem akarom titokban. 13/L

2012. márc. 4. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

13 éves , szerintem teljesen normális dolog, hogy foglalkozol ilyen jellegű dolgokkal is.

Én így külön nem közöltem anno az anyukámmal, hanem mikor bevásároltunk, mondtam, hogy teszek ide borotvát is magamnak, ő tudomásul vette, ennyi:)

2012. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én emlékszem úgy csináltam, hogy leszőrtelenítőkrémeztem a lábam és megmutattam neki, hogy milyen puha. Megsimogatta, kérdezte, hogy leborotváltam, mondtam neki, hogy nem, krémeztem, de inkább borotválnám. Adott nekem egy borotvát és megcsírte h milyen puha lett a lábam :D Amúgy egyből borotváltam volna, csak nem volt mivel...
2012. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na látod kérdező, nincs mitől félned, anyukád is csajból van ő is biztos szokott:)
2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
először én sem tudtam, hogy mondjam meg anyukámnak. :D megmondtam neki, hogy nyáron meg tavasszal, amikor rövidnadrágban vagyok, zavar, hogy szőrös a lábam, hónaljam stb. aztán vettünk epilátort, meg először szőrtelenítőkrémeztem én is. :)
2012. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megbeszélem vele :)
2012. márc. 4. 18:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Naaaa. Simán megbeszéltem vele :D elterveztem h hogyan fogom és egyik este elmondtam neki. Azt mondta hát akkor leszedjük :)
2012. márc. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!