Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás sérült hajsimítóval?

Morzsa kérdése:

Hajvasalás sérült hajsimítóval?

Figyelt kérdés
Fodrászt váltottam.A jövőhétre van időpontom.Észrevettem,hogy a hajvasalóján a kerámia-teflon bevonat teljesen meg van sérülve.Emiatt nem valószínű,hogy kérni fogom a hajsimítást.Szerintetek így jobban roncsolja a hajat?Elég drágán dolgozik,és nem értem miért nem vett már egy újat.
2012. febr. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban károsítja persze.Nyugodtan mond neki hogy nem kérsz most.Nem kell elmondanod az okát hogy miért.
2012. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem kérnék. Ez fakultatív, főleg, hogy te fizetsz. Én pl. ha beszárítják szépen, nem szoktam vasalást kérni, csak néha, hajlakkot soha nem kérek, pedig mindig ajánlgatják. Azért mész, hogy olyan legyen a hajad, amilyet se akarsz. Körkefével is ki tudják húzni simára.
2012. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!