Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kékes vagy lilás "melír" hogy...

Kékes vagy lilás "melír" hogy nézne ki (viszonylag) göndör, barna hajban?

Figyelt kérdés

Képeken láttam, hogy barna egyenes hajban, szépen néz ki, de göndör hajban nagyon csúnya lenne? Frufru-ba gondoltam, kb mint ennek a csajnak ahol van: [link]

Nagyon csúnyán nézne ki? (Nagyon ritkán vasalom a hajam, nem is akarom gyakrabban, de tetszik ez a kis szín a hajban, egyszer kipróbálnám, de félek hogy hülyén nézne ki.)


2012. febr. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem olcsós lenne(tehát gagyis)....
2012. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem göndörben jobban néz ki.:)

Nézd meg ezeket: [link]

[link]

2012. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most kérek mindenkit, hogy csak az válaszoljon akinek tetszik ha ilyen színes melír van a hajban, és ezen kívül tud a göndörről véleményt alkotni!

Második! Köszi a képeket, tényleg szépen mutat ezekben a frizurákban, de nekem nem ilyen loknis göndör a hajam, hanem az a kuszán-kócosan-összevissza-göndör féle hajam van, és én frufruba szeretném. De azért köszönöm!

2012. febr. 22. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

jól fog ki nézni (ha megcsináltatod) ne aggódj ! az egyik évfolyamtársamnak is olyan , és nagyon cool .

Am tudnál képet mutatni a hajadról ?

2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

imádom a göndör hajat. Ha nem vagy benne biztos, akkor csak színezővel rakasd a melírokat elsőnek, ami kb 24 hajmosás után lekopik, ha megtetszett utána mehet festékkel:)

Amúgy szerintem jól néz ki nagyon:)

2012. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!