Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki megbánta előbb-utóbb,...

Mindenki megbánta előbb-utóbb, hogy megvette a hajvasalóját?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan aki imádja még pl.: 2-3 év után is...és neki ténylegesen jót tett?
2009. máj. 30. 18:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
én sem bántam meg hogy vasalom a hajam. ha bánnám, abbahagynám, nagy ügy... én is remingtont használok és naponta vasalom. jó, persze töni kezdett tőle a hajam egy kicsit de nem vészes, másfél-2 havonta szoktam levágni a hajam végéből, de nem csak mióta vasalom, az előtt is gyakran nyírtam le belőle, úgy alapból gyorsan nő a hajam és amikor vágok belőle úgy vettem észre, még gyorsabban nő, aminek csak egy hátránya hogy gyakran kell szőkíteni meg festeni mert gyorsan lenő, de annyi baj legyen. de ez totál hajtípus függő hogy kinek mi mennyire teheti tönkre. én szőkítem, vasalom, sok hajlakkot használok, és elég jó állapotban van a hajam. persze ápoló balzsamok amiket hasznnálok tuti sokat segítenek, meg az is hogy gyakran vágom.
2009. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat :)

Tegnap miután megvettem a vasalóm, kivasaltam a hajam...

Most is ugyanúgy áll mint amikor kivasaltam, szóval reggel már nem kellett újra vasalni, gondolom ha heti 2-3-szor vasalom nem lesz nagy baja :)

Akkor úgynézki hamis az a tévhit hogy megfogom még bánni hogy megveszek :S

Tettem fel kérdést..régebben..hajvasalással kapcsolatban...és szó szerint leordították fejem hogy minek nekem vasaló...

De akkor látom hogy vannak olyanok is akinek bejön a hajvasalás :)

2009. máj. 31. 11:19
 23/27 anonim ***** válasza:

Most már csak azt nem értem, hogy akik le lettek pontozva, miért lettek?! Mindenki csak a véleményét írta le, hisz a Kérdező erre volt kiváncsi...

Jaj, jaj, jaj, nevetséges... Nem mindenkinek válik be ugyanaz a hajvasaló, én például azok közé tartozom aki nem használ ilyet a saját hajára, de mégis van, mert fodrász vagyok...

2009. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam.Szóval énsem értem :O
2009. máj. 31. 19:19
 25/27 A kérdező kommentje:
Gondolom jójáték lepontozgatni
2009. máj. 31. 19:21
 26/27 anonim válasza:
Én tavaly (2008) szeptemberében vettem meg az első normális hajvasalómat philips xl 13e-ért és nem bántam meg, az az igazság h egyesek haja tényleg borzalmas, mert agyon festik meg agyon vasalják a hajukat, ésszel kell csinálni és nem lesz semmi baja a hajnak, nekem hullámos majdnem göndör a hajam és semmi baja pedig elég sokat vasaltam már, de használok hővédő krémet és nem vasalom minden nap.
2009. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 3. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!