Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szidja mindenki az...

Miért szidja mindenki az epilátort?

Figyelt kérdés

Én évek óta epilálok, és nincs semmi bajom vele. Párszor gyantáztattam is, de nem volt semmi különbség(hogy milyen gyosran nőtt vissza a szőr, mennyire nőtt be,stb) És szerintem az hülyeség hogy az epilálás jobban fáj, meghogy a gyanta gyak egy pillanatig fáj, hát nekem gyanta után még fájt meg zsibbadt egy csomó ideig.

Ti hogy vagytok vele?


2011. jún. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatásfok ugyanaz, maximum az epilálás tovább tart. Nekem hónalj epilálás után zsibbadt órákig, illetve égett a bőröm. Ez volt a legfeltűnőbb különbség, gyantánál sosem tapasztaltam ilyet.
2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az a gondom az epilalassal,h tenyleg sokaig tart,mig vegzek. és sajnos vannak visszanőtt szőrszálaim. gyantanal nem tapasztaltam,mert csak egyszer hasznaltam(:
2011. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok idő elmegy vele, utálom, hogy eldobálja a szőrszálakat (xD nem emiatt nem szeretem, de azért elég undi) a hatásfok messze nem tökéletes, és speciel amiért már inkább nem is használom, hogy ha a fejem tetejére állok is befelé nő utána a szőrszálak fele, begyullad, fáj és ronda is. Anyámnak ugyanígy, barátnőmnek ugyanígy, szóval lehet, hogy hasonló okok miatt pl. :D
2011. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor epiláltam a lábam, minden kihúzott szőr helyén kiserkent a vér. Ahol meg nem, ott bent maradt a szőr. Iszonyatosan fájt, és égett a bőröm, sokáig tartott, ha harmadszorra mentem át egy helyen, akkor se szedte ki az összes szálat...


A gyantával minden szál kijön, csak pár pillanatig fáj, nem kell ötször átmenni egy területen, és nincsenek összevissza szőrszálak. Nem nő be, és sokáig sima, mindenhol.

2011. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a gyanta eszméletlenül fájt..és nem is szedte ki rendesen...epilálással gyorsan végzek...és kijönnek a legszökébb legkisebb szörszálak is...van egy-egy benőtt szőrszál, de nem vészes....nekem semmi bajom vele...sőőőőőőt...örülök h epilálok:D
2011. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én 11 éve epilálom a lábam,sokkal lassabban nő a szőröm,csak egy baj van vele,hogy ahogy leepilálom,másnap már megint ott van 1-2 szál,amit szemöldök csipesszel szedek ki.

Előtte 2 évig gyantáztattam kozmetikussal, 2 órát biztosan ott voltam,itthon ez 30 perc kb.(csak az alsó lábszáramat epilálom).

2011. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!