Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki megbánta előbb-utóbb,...

Mindenki megbánta előbb-utóbb, hogy megvette a hajvasalóját?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan aki imádja még pl.: 2-3 év után is...és neki ténylegesen jót tett?
2009. máj. 30. 18:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
4 éve vettem először hajvasalót, de ilyen kreppelő is volt egyben, na az nem sokat használt. ÉS 3 éves lesz a kerámiám. 1 percig nem bántam meg, pedig 12.000 ft volt. Göndör hosszú hajamból félóra alatt szép sima egyenes hajam lesz. Jó féle a hajam, mert nem törik, nem szárad ki tőle. Szóval én nem bántam meg.
2009. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Én éppen ma vettem egy jobb minőségű Remingtont.

Mivel én fiú vagyok és rövidebb a hajam...ha véletlenül szálkásodik vagy töredezik az 2 hét alatt újranő...egy kis fodrász, ott egy pici vágás...és gondolom ennyi.

Eddig úgynézki hogy imádom :)

2009. máj. 30. 18:11
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, fiúknál más a helyzet:)) Szerintem az ember ha vesz hajvasalót, akkor jó minőségűt vegyen, hogy azért ne törje el a szálakat..
2009. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
nekem két éve van vinchi hajvasalóm,imádom.20perc alatt olyan egyenesre vasalom,hogy csak na...most,2év után látszik,hogy azért használom és töredezik.Nem került 10-en ezer forintba,de nagyon jó!:P
2009. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azért kérdeztem a kérdést..mert 10-ből legalább 5-en azt monják...vagyis akiktől én hallottam ők megbánták...
2009. máj. 30. 18:25
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
És mit bántak meg? Az hogy egyáltalán elkezdték vasalni? Vagy pl magát azt a fajta vasalót??
2009. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Azt hogy elkezdték...ha látnátok 1-2 emberke haját...

háát...

Olyan is láttam akinek már szinte nincs haja...csak pár szál..de ő még mindig vasalja... :S...

persze mind lány...

Aztmondják hogy egy áletre tönkretették vele a hajukat...

Depersze lányokról van szó...

ciki helyzet..

na mind1...

2009. máj. 30. 19:00
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Én megbántam, mert Imetecet vettem, mikor Remingtont kellett volna :S Még csak fél éves, de már most is nagyon nehezen kezd el melegedni, és csak 1 óra alatt vasalja ki rendesen, úgyhogy úgy érzem, nem sokára váltás lesz :S
2009. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
még jó hogy Remingtont vettem ...elvileg Imetecet akartam...
2009. máj. 30. 19:03
 10/27 anonim válasza:
45%

szia!

derékig-érő-göndör-hajam-volt!!úgy-kiszáradt-és-úgy-megégette-a-hajamt-hogy-mostmár-csak-a-vállamig-ér!pedig-remington-nagyonjóféle-hajvasalóm-van!!!de-ennek-ellenére-nem-bántam-meg-ugyan-ugy-vasalom!!csak-a-hajamat-sajnálom...szerintem-vigyázz-vele-akármilyen-is-a-hajvasid!!mert-a-legdrágább-is-éget!

2009. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!