Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki megbánta előbb-utóbb,...

Mindenki megbánta előbb-utóbb, hogy megvette a hajvasalóját?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan aki imádja még pl.: 2-3 év után is...és neki ténylegesen jót tett?
2009. máj. 30. 18:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
hát igen...ez benne van a pakliban..
2009. máj. 30. 19:04
 12/27 A kérdező kommentje:
azért köszi a válaszokat :)
2009. máj. 30. 19:05
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Nekem Belissima hajvasalóm van!Drága volt,de hát a barátomtól kaptam karácsonyra!Szerintem ez a legjobb hajsimitó!Hosszú hajam van,de csak 10-15 percig tart a vasalás!Jah és egyáltalán nem bántam meg!Miután kivasalon sokkal szebb lesz a hajam(fényesebb)!
2009. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 30. 19:35
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
már legalább 3 éve van egy remingtonom, kerámialapos, teflonbevonattal. ilyen sima egyszerű. kb 1 évig suliba csak vasalt hajjal jártam. heti 2x mostam hajat és csak akkor vasaltam ki, és szép egyenes volt a hajam egész héten. nem vasaltam volna minden nap, az nem tesz neki jót. szünidőben nem vasaltam, csak ha mentem vhova. akkor vállig ért a hajam, ma már a hátem közepéig, úgyh ritkábban vasalom(macera), többször próbálok ki új frizurákat. de nekem nem tette tönkre a hajam. és ugyanúgy odavagyok az egyenes hajért, ha olyan helyre megyek ma is alap a vasalás. ha az ember mértékkel csinálja semmi baja se lesz a hajának.
2009. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Aki mindennap vasalja a haját az meg is érdemli, hogy undorító töredezett az egész haja... Lehet vasalni, de okosan! Heti 1-2 alkalom még belefér.

Én 4 éve vasalom a hajam, 3 éve Remingtonnal, nem bántam meg, hogy megvettem... Imádom, mert bármilyen rosszul áll a hajam negyed óra alatt szép lesz! :)

Nekem nem tette tönkre a hajam, szép fényes, sűrű. Csak a végéből kell vágatnom 3-4 havonta picit, egyedül ott veszem észre, hogy picit töredezik. De jelentéktelen...

2009. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen tönkretette a hajam.Iszonyúan megbántam.

Lehet, hogy nektek nem most fog romlani,de 30 évesen már hajatok nem lesz!Lehet lepontozni,de ezt nektek is be kell vallanotok.Nincs olyan vasaló ami nem károsít.Én már nem vasalom a hajam,mivel már nincs mit vasalni...

2009. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

hát igen...ha mértékkel csináljuk nem lesz baja a hajunknak.

nyugi nem pontozunk le...sőtt igazad van...

2009. máj. 30. 21:27
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

Nekem Imetec Belissima (Hajas) hajvasalóm van, de egy percig sem bántam meg, hogy megvettem (jobban mondva a férjemtől kaptam ajándékba :P ).

Nehezen kezelhető hajam van, hol göndör hol egyenes, szóval össze-vissza áll. :D De mióta ezt használom hetente és nem mindennap, azóta nagyon megvagyok elégedve a hajammal. Egyenes, fényes, és a következő hajmosásig simán kitart. :)

2009. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 3 éve van egy Philips, kerámia + hideg márványlapos, az védi a hajat a károsodástól. Legalább is a papírjába ez van, fene se tudja, fiú vagyok:P Akkor 20ezer körül vettem, nem bántam meg, azóta is azt használom és semmi baja a hajamnak, 10 perc alatt kivasalom vele, pedig elég hosszú hajam van.
2009. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!