Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért festi manapság minden...

Miért festi manapság minden lány feketére a haját?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 01:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
szőke vagyok :)
2012. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

én tök fekete hajjal születtem..de kibarnultam......és mivel tök fekete a szemöldököm, a szempillám (és ha hagynám minden szörszálam........)........nekem a fekete áll a legjobban....a szemem színéhez pláne....volt már minden szinem, de a fekete az igazi.......pedig tök birnám, ha barna hajjal is olyan hatást tudnék elérni, mint a feketével......:)

23L

2012. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Már 5 éve fekete a hajam. Nem divatból festettem át, hanem mert ez tetszett. Koravénnek se néznek, mert mindig 17nek tippelnek, mikor 22 is elmúltam.

Az ismerőseim szerint jobban áll, mint az eredeti hajszínem (középbarna).

2012. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
utolsó, velem is így van :) és én is évek óta vagyok fekete, akkor még egyetlen egy fekete hajú lányt nem láttam szaladgálni.:D
2012. jan. 24. 12:28
 15/22 anonim ***** válasza:

7-es: minek festetné valaki barnára a haját, ha amúgy is barna?? (és nem őszül)

Egyébként télen a sötét színek mennek, nyáron meg a világosak :)

2012. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én sem gondolnám, hogy azért fekete, aki fekete, mert az a divat... Én már közel 10 éve festem a hajam,már szószerint, minden féle színe volt, de mindig szőkét akarok, feketéből :D és mire elérem, mindig rájövök( és másoknak is az a véleménye) , hogy nekem a fekete haj áll a legjobban, ha nem az egyetlen, ami jól áll a hajszínekből! :)
2012. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Akik most feketére festik, majd jönnek nyáron, hogy hogy lehet tőle megszabadulni, mert szőkék akarnak lenni, vagy világosbarnák.


Amúgy barnáról barnára festést úgy kell elképzelni, hogy pár árnyalattal világosabbra vagy sötétebbre festik, ez a kicsi változtatás is lehet szembetűnő.

2012. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én a legsötétebb barna előtti barnával festetem és erre is rámondják, hogy fekete. És azért festetem, egyébként nem is rég óta, majdnem 17 voltam már. Na szóval azért festetem sötétre, mert kicsi korom óta mindig is fekete hajat szerettem volna, de arról mindenki lebeszélt, így fokozatos sötétedés után jutottam el a sötétbarnára. Nem azért, mert divat meg ilyesmi, sokkal jobban is érzem magam így. :) 18/L
2012. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én is barna vagyok, eredetileg is és festetten is

azért, mert az eredeti olyan fakó, nem élénk a festett hajszínem meg egy nagyon kicsit világosabb, élénkebb, fényesebb

mert divat és nem kell hozzá tönkretenned a hajad, mint a szőkítésnél

2012. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nalunk a voros a divat. Lehet hogy nalatok is ez jon. Vagy nalunk a fekete
2012. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!