Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diana 35 fogamzásgátló hatékon...

Henna17 kérdése:

Diana 35 fogamzásgátló hatékony pattanások ellen? Mennyi idő után hat, illetve a nyomkodás után keletkezett foltokat is eltünteti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik fogamzásgátló bizonyos fokig, a hormontartalom miatt csökkenti a pattanások mértékét. De mivel nem kozmetikum, a nyomkodás nyomait semmilyen mértékben nem csökkenti.

A fogamzásgátló hatás rá van írva a leírásra, minden gyógyszernek más. Pattanás ellen gondolom, eltelik bizonyos idő, amíg észrevehető a változás.

Viszont mint a nevében is van, alapvetően fogamzásgátlás a cél.

2012. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam... de akkor ezeket a nyomokat mivel lehetne eltüntetni?
2012. jan. 22. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy el fog múlni ez valamikor is????
2012. jan. 22. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

A Diane nem csodaszer, amitől szép leszel és jó. Önmagában nem fogják neked felírni csak mert ragyás vagy, csak akkor, ha ezt súlyos hormonzavar okozza. A sima serdülőkori pattanásosodásra bűn lenne ilyet szedni, mert ez egy HORMONGYÓGYSZER, lórúgásnyi hatóanyaggal. Normális orvos csak súlyos, gennyes aknéra írják fel, ami már komolyan veszélyezteti az egészséget is, ezt konkrétan tudom, mert van orvos a családunkban.

Hogy a nyomkodás utáni foltok, hegek elmúlnak-e, kétesélyes: ha szerencséd van, igen, ha nem, akkor nem. A mostani páromnak megmaradtam a foltok az arcán még kamaszkorából, pedig már 24 éves lesz, nekem szerencsém volt, semmi nem elmúltak és heg sem maradt. Menj el bőrgyógyászhoz és kérdezd meg, mivel lehet regenerálni a bőrt. És álld meg a nyomkodást, bízd szakemberre ezt is.

2012. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem javaslom, hogy szedd. Csak rosszat hallani róla, és max fél évig szabad szedni, de amint abbahagyod, kétszer ilyen ronda lesz a bőröd.

Ha fogamzásgátlóra van szükséged, szedj inkább egy modernebbet, az is segít a bőrön (bár amikor abbahagytam, még így is olyan ocsmány lett a bőröm, mint soha előtte. :S)

Ha nagyon csúnya az arcod, írass Roacuttant, még az is jobb, mert legalább nem avatkozik be a hormonokba.

A hegek pedig idővel eltűnnek, de bőrgyógyásztól kérhetsz erre is különféle készítményeket.

2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Roacuttan a májat teszi tönkre, de nagyon...
2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!