Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra fogamzásgátló?...

Pattanásra fogamzásgátló? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak pattanásaim.. főleg a hajam tövénél.. és a homlokomon najó mindenhol kinő.. mint a gaz..

na szval ha egy hónapig szedek egy fogamzásgátlót folyamatosan ..akkor már meglátszik az eredmény egy hónap után? kinek mi vált be.. gyógyszer neveket kénék :) ja és ha lehet akkor olyan 2000 FT körül mozogjon :)

köszönöm.


2011. máj. 9. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Cypromix vált be rá. 4 hónap alatt kitakarította a full pattanásos fejem, és mielőtt jönnének az "okosok" voltam rengeteg vizsgálaton, de semmi bajom nem volt, még hormonproblémám sem. Mondjuk nem értem a mai napig, de nem is érdekel, a lényeg nem kell olyan arcbőrrel élnem tovább.
2011. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és 15 éves vagyok :)
2011. máj. 9. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2011. máj. 9. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek még :)
2011. máj. 9. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyásznál voltál már? Ha olyan nagyon pattanásos vagy, akkor majd ő felír valamit. egyébként a te korodban teljesen normális, hogy pattanásos vagy. Fogamzásgátlóhoz is csak úgy jutsz hozzá, ha elmész orvoshoz és ő felírja neked, miután elküldött vérvételre... Ha ez nincs, be ne vegyél egy szem gyógyszert se, hiába írja fel! 15 évesen amúgy sem ajánlott a fogamzásgátló... Nem "okoskodó" vagyok, ahogy az első hozzászóló írta. Nagy károkat tud okozni a fogamzásgátló, főleg ha nem vagy előtte kivizsgálva, és lehet, hogy csak évek múlva veszed észre.. Egyébként először én is Cypromixet szedtem, de abba kellett hagynom. Most Belarat szedek, a bőröm egyelőre elég szép... aztán, hogy mi lesz ha egyszer abbahagyom azt nem tudom. =/


Ha elmész nőgyógyászhoz esetleg, és hajlandó neked felírni fogamzásgátlót, akkor mondd meg neki, hogy olyat szeretnél, ami szépíti a bőrt.

2011. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves lánynak sokkal nagyobb károkat okozhat a tabletta, mint amekkora előnyöd lesz belőle. Menj el bőrgyógyászhoz, kérj hormonvizsgálatot és próbáljatok meg más megoldást keresni.

A fogamzásgátló nem erre való.

2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!