Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyire jöttek vissza a pattanásaid?

Figyelt kérdés
Én 2 éve szedek Cypromixet és rettegek,hogy milyen leszek,mikor majd babát szeretnék.
2011. márc. 4. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én kb 3-4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, én Yadine-t szedtem. kb 1 hónapja vagyok nagyon pattanásos, a hátamon, a dekoltázsomon és az arcomon. de valamennyire lehet csökkenteni rendszeres tonikos lemosással és alapozóval.

aztán majd helyrezökken minden és elmúlnak :)

emiatt ne aggódj.

20/L

2011. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Cypromixet szedtem (ugyanaz, mint a Diane 35), és amikor abbahagytam, nagyon durván pattanásos lettem, még a hátam is. Újra elkezdtem szedni. Aztán most nyáron nagyon elkezdett fájni a lábam, az ereim sajogtak (23 éves vagyok, tehát ez érdekes volt.) Elutaztam az USA-ba, és a 13 órás repülőutat alig bírtam ki a fájdalom miatt, mintha szétdurrannának az ereim. Hazajöttem, és végleg abbahagytam a gyógyszert, azóta nem fáj semmim, a közérzetem is jobb, és NEM jöttek vissza a pattanásaim!:) Tökre örülök. Persze néha van egy-egy, de ez nagyon jó a 4 évvel ezelőtti állapothoz képest. Szóval gondolom érdemes az orvossal beszélni, ha abba szeretnéd hagyni, hogy legyen átmenet, és ne csak úgy pikk-pakk abbahagyd egyik napról a másikra.

Persze az orvos azt fogja mondani, hogy ne hagyd abba, bla bla, de hidd el nekem, hogy az egy sz.r, ne szedd a világért sem többet, ha már nem indokolt!

2011. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az időt,amit rám szántál!

Már csak pár tabletta van a levélből,azt beszedem,utána abba hagyom.Viszont nem veszélyes csak így abbahagyni?

2011. márc. 5. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 éven keresztül szedtem fogamzásgátló gyógyszert, Belarát!Én kb fél éve úgy döntöttem hogy abbahagyom,és a 7 napos szünet után már nem kezdtem el szedni újból.Azóta is rendszeresen van meg a menstruációm,mindig kb ugyan abba a napba jön meg max 1-2 nap eltéréssel...Pattanásaim nem lett több,mielőtt megjön azelőtt kb egy héttel kijön 1-2 pattanás,de a gyógyszer közben is volt.Amióta nem szedem azóta jobb a közérzetem,sokkal de jobb kedvem van és nem tömöm magam gyógyszerrel.Szóval ne aggódj ez miatt hogy milyen leszel ha abba hagyod,mert mindenkinél más a reakció!Sok olyan van aki szedi a gyógyszert és tele van pattanással!!Ez szervezet függő hogy kinek miként reagál a szervezete...Ne félj ilyen miatt...Sok szerencsét és kitartást...puszi

2011. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!