Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kémiai hámlasztás (ha...

A kémiai hámlasztás (ha kozmetikus csinálja) 100%-ig eltünteti a bőrhibákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A hegek méretétől függ.A kozmetikusnál meg van határozva a %,ettől erősebbet nem használhat.
2012. jan. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tüntet el mindent. Inkább csak felfrissíti a bőrt. Ha többször mész ilyen kezelésre, elég hatásos lehet. Viszont a plasztikai sebészek által használt szerek hatásosabbak a feltűnőbb hibák esetén. Bár ilyenkor hosszabb a gyógyulási idő is.
2012. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hegek, inkább csak kisebb foltok maradtak a pattanások után.
2012. jan. 21. 15:20
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is aknés heges bőrhibám van amely rettentően zavar ezért vettem 6 alkalmas mikrodermambráziós kezelést ami nem változtatott semmit. Aztán kiprobáltam a 40%-os gyümölcssavas kémiai hámlasztást amit a kozmetikusok csinálnak 3 alkalommal és az sem volt hatással. Sajnos csak pénzkidobás volt.
2013. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!