Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kozmetikus hányféle...

Egy kozmetikus hányféle krémet használ egy nagy kezelésnél?

Figyelt kérdés
Voltam kozmetikusnál. A mitesszerek előtt 3 krémet használt. Az egyik azt tudom, hogy bőrradír, de nem tudom mi volt a másik 2. Utána meg megint 3-at használt. Abból megint tudom, hogy az utolsó hidratáló volt. Vki nem tudja véletlenül? Előre is köszönöm a hozzászólásokat.
2012. jan. 14. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikustól függ,lehet ebből 1 még a felpuhító volt.Utánna fertőtlenítjük, 2 arcpakolást használunk egy összehúzót és egy táplálót végül jön a krémezés.
2012. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket használom: arctej, arcradír, tonik, felpuhító, tisztítás után fertőtlenítő tonik, majd pakolás (tápláló, összehúzó, és a végén krém, masszázskor ha a bőr megkívánja szérumot is teszek.
2012. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettek. Persze mások is írhatnak még. :)
2012. jan. 15. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!