Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én látom rosszul vagy tényleg...

Én látom rosszul vagy tényleg sz. R ez a kozmetikus?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt mentem el kozmetikushoz és egy sima arctisztító kezelést kértem+szemöldök igazítás...

Mielőtt elkezdte direkt kiemeltem, hogy a mitesszereimet nyomkodja ki jól, mert tele van a fejem vele. Erre mikor haza értem semmivel sem volt szebb/tisztább a bőröm mint előtte. A nagy, szabad szemmel jól látható mitesszereim mind ugyanott virítottak a fejemen...és hozzáteszem még én is erőlködés nélkül ki tudtam magamnak nyomni őket. A szemöldököm meg a ráadás...csomó kusza szál volt még ott ahol nem kellene és bele kellett még igazítanom. Én ezt az arctisztítást úgy képzeltem el, hogy szép és tiszta lesz a bőröm és nem csak a begyulladt dolgokat nyomkodja ki ( azokat sem tökéletesen) hanem alaposan kitisztítja...erre én is képes lettem volna itthon. Nektek mi a tapasztalatotok? Ja és Avonos termékeket ajánlott az arcomra....pfff....



20/L


2012. jan. 20. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert a többi kozmetikus jobb volt? Akkor menj hozzájuk, ne ide, most így jártál.

Ha viszont vagy fél éve nem voltál kozmetikusnál, akkor egy kezeléstől ne várj csodát, nem lesz rögtön tökéletes bőröd (már ha lesz is valaha).

2012. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Avonosat?:OO

Szerintem legközelebb mindenképp másikhoz menj ezek után...

2012. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csodát várok de azért a nagy és jól látható és könnyen kinyomható mitesszereket csak ki kellett volna nyomnia nem?!
2012. jan. 20. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
én is nagyot csalódtam, mikor elmentem, utána ráadásul begyulladtak a pattanások, tiszta vörös volt a fejem és ami mitesszert kinyomott, pár nap múlva ugyanott volt. Úgyhogy nem megyek többet, pénzkidobás. Ráadásul ilyeneket mondott, hogy "minek az a sok szőr a fejeden", mert hosszú a hajam. Ja, és azt mondta, menjek bőrgyógyászhoz. Az most mit segít a mitesszeren???? (Egyébként szedtem Diane 35-öt, halottnak a csók kategória volt, szóval nem hormonproblémám van.)
2012. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki el ott, hogy nem nyomná ki ezeket?!
2012. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem álltam neki egyből nézegetni magam a tükörben miután végzett velem. Elég érdekes lett volna. Itthon néztem meg és akkor vettem észre. miközben nyomkod meg nem látom, hogy mennyi maradt meg...Az elején mondtam neki, hogy mindet nyomja ki...erre kb. szerintem semmit sem nyomott ki és még azt is ott hagytam ami már kicsit be volt gyulladva de még nem volt közepe és gondolom a 20 perc gőzölés után egy szakembernek csak el kellett volna tudnia távolítani:S
2012. jan. 20. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,keress másikat.
2012. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szar volt a kozmetikus, jól gondolod.
2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kozmetikus vagyok, és hát Avonos krémeket biztos nem ajánlanék az arcodra. De! Az tényleg fontos, hogy mennyi mitesszer volt az arcodon, mert ha nagyon sok, azt tényleg nem lehet egy kezelés alatt eltüntetni, több okból sem.

Legközelebb keress fel mást, hátha sikerrel jársz és pozitív tapasztalatokat is szerzel! :)

2012. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!