Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fiúk, őszinte vélemény...

Lányok, fiúk, őszinte véleményeket várok: szerintetek mennyi idős vagyok? És hogyan nézhetnék ki picivel fiatalabbnak? Tippek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jan. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat, komolyan mondom, sokkal jobban járok Veletek, mint egy halom női magazin szaktanácsadójával:-) Külön köszönet a szőke haj/barna haj fotó elkészítőjének, le a kalappal!!! Tetszik a barna haj gondolata, de félek, hogy méginkább megkeményítené a vonásaimat(különben sem vmi lágyak, sajnos...)A mézszőke gondoltata viszont tetszik! Ismét ki kell hangsúlyoznom: nem járok szoliba. Soha. Sajnos a bőröm magától kreol, alapozót egyáltalán nem használok, csak egy kis csillámpúdert, de azt innentől kezdve hanyagolni fogom. A szememet viszont ígérem, megtanulom rendesen kisminkelni. Egy kis frufruhoz mit szólnátok? Vagy az már nagyon gáz? Arra gondoltam, hogy a tanácsaitok alapján kissé "átkreálom" magam, és majd feltöltöm ide az új énem fotóit is. Ergo várom a további tippeket és tanácsokat, és még egyszer KÖSZÖNÖM!!!
2012. jan. 14. 20:50
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna a frufru.
2012. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Szívesen a fotót:)

Szerintem is jól állna a frufru de sztem ne ilyen kleopátra szerűt vágass.

2012. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

egy ilyet talán: [link]

vagy ilyen "pár szálas"

[link]

ennél kicsit kevesebbet talán

2012. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: a szemöldök akkor néz ki jobban, ha a külső vége magasabban van mint a belső.
2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom elégé hangsúlyozni milyen szép a szemed ne ilyen hidrogén szőkére fested a hajad inkább méz színűre és valami szép smink am szép vagy!
2012. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
kb.35
2012. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Szia. Nem lehetsz idősebb 25-nél. Amugy hányéves vagy lehet hogy egyártalán nem kell fiatalabbnak lenned:)
2012. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Töltesz fel képet az "új énedről"? :D
2012. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Íme az új énem:

[link]

Eldobtam a fülbevalóimat, átfestettem a hajam, hagytam kinőni a szemöldökömet és eldobtam a bronzosító púderem...Még mindig 35-nek nézek ki?:-( Ha igen, letépem az arcomat és megeszem!!!(csak viccelek:-D))

2012. okt. 24. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!