Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pécsi Árkádban milyen a Kiler...

Pécsi Árkádban milyen a Kiler fodrászat? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jo,mert mikor elmegyek elotte mindig vannak bent.
2011. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam ott, többet nem megyek. Elmondtam világosan, magyarul, hogy mit szeretnék, erre kaptam egy olyan búra-fejet, hogy hihetetlen. Ráadásul drága, és még arra is rá akartak dumálni, hogy 15 ezres sampont vásároljak náluk.
2011. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat:)
2011. júl. 20. 10:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok olyan fodrászatot ajánlani Pécsen ahová nem kell bejelentkezni és a munkájuk is jó mellesleg nem is drágák?
2011. júl. 20. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég drága a Kiler.

Sajnos bejelentkezős az a hely ahova én járok viszont nagyon jó hely.Egyedül dolgozik a fiatal csaj és általában mindig tud olyan időt adni ami neked jó.Őszintén elmondja véleményét ha nem állna annyira jól de megcsinálja ahogyan kéred.Nekem mindig olyan frizurát vágott amilyent szerettem volna.1 szavam sem volt hogy valami nem jó.Mindig megkérdezi.Amerre a 27-es megy Major utcai megállóval szemben van MR.MRS fodrászat egy sárgás épületnél.Elég olcsón csinál mindent ahoz képest hogy milyen ügyes.

2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudnád adni a telefonszámát vagy a nevét a csajnak?
2011. júl. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!