Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fiúk, őszinte vélemény...

Lányok, fiúk, őszinte véleményeket várok: szerintetek mennyi idős vagyok? És hogyan nézhetnék ki picivel fiatalabbnak? Tippek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jan. 14. 12:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem is 30-35 körül lehetsz.
2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

én is olyan 30 körülinek tippellek

nagyon szép szemed van :)

2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
majd írd meg hány éves vagy :)
2012. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
30-35-re tippelek.
2012. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Holnap leszek 27éves, és bizony aggaszt, hogy sajnos sokszor többnek néznek:-(( Megfogadom a tanácsokat, nuku melír, szőkébb hajszín, elhajítom a karikafülbevalómat és nem szedetem ki ennyire a szemöldökömet. Viszont szoliban életemben csak egyszer voltam, sajnos pánikrohamot kaptam benne:-( Sminkelni viszont alig sminkelem magam, valszínűleg a csillámpúder lehet a tútor. Köszönöm a dícséreteket és akik kevesebbnek néztek mint 27 külön üzenem: IMÁDAT!!!:DDD Továbbra is várom a tippeket korral, sminkkel, hajszínnel, stb. kapcsolatban!Köszönöm!!!
2012. jan. 14. 14:44
 16/43 anonim ***** válasza:
szóval 27! én 30 körülire tippeltelek. szerintem alapvetően nőies-karakteres az arcod, nem vagy az a kislányos nő, de az is lehet, hogy 40 évesen is 30-nak fognak mondani.
2012. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
az arcod karaktere alapján én olyan 33 körülinek tippelnélek, de annyira sima az arcbőröd h látszik h jóval kevesebb vagy.
2012. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

35-nek tippeltelek volna, de én is csak a karaktered miatt. Ezt a véleményt osztom:


"30 körülinek tippellek.

Hagyd el a karika-fülbevalót, már nem divat és öregít.

Ne melíroztasd a hajad hanem fesd be egy színűre az egészet.

A bőröd olyan mintha szoliznál, hagyd abba, öregít (ha nem szolizol akkor bocsi)

Ne szedd ilyen vékonyra a szemöldököd

Én ezeket tudom javasolni :)"



Viszont írtad, hogy nem jársz szoliba, de akkor sem természetes ez a szín, ami rajtad van. Nekem alapozónak tűnik, nem csak púdernek. Szerintem válts, ez túl sötét, ha pont két szín közt vagy, próbáld ki a világosabbat illetve egy másik márkát, akár többet is, mert teljesen eltérő tónusúak és a mostanival úgy nézel ki, mintha hetente 5-ször pirulnál a szoliban. Ez lehet a fények miatt is, mert alapvetően a barnább bőr nem öregít, ha természetes. Ha van rajtad valami, válts.


A hajaddal az a gond, hogy nagyon homogén az arcszíneddel együtt, a kontraszt egyedül a szemed és a gyönyörű fogaid, a többi egybemosódik. A szád sem üt el a bőrödtől, próbálj ki színeket arra is, ha jobban ki vannak emelve a részleteid, fiatalabbnak tűnsz. A szemöldököd szép, a színe is, de hagyd meg vastagabbra. Ennyi ötletem van.

2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel úgy ahogy vagy. :)
2012. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

30 körülinek nézlek, de majdnem biztosra veszem, hogy fiatalabb vagy. Rossz színű és sok az alapozó az arcodon, nem áll jól ez a vékony szemöldök. Ezt a terrakotta színű pirosítót is a kukába hajítanám vagy legalábbis elajándékoznám, ember nincs a földön, akinek jól állna. A hajszíned szerintem rendben van, esetleg egy frufruval megpróbálkozhatnál, ha nem zavar.


26 N

2012. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!