Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam rendbe a hajam?...

Hogyan hozzam rendbe a hajam? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve vigyázok a hajamra. Nem vasalom, szőkéről barnára váltottam. Rendszeresen vágatom (3-4havonta), mindig használok balzsamot vagy pakolást. Ez alatt a 1,5 év alatt szépen rendbe jött a hajam, de az utóbbi 2 hónapban megint elkezdett iszonyatosan töredezni és nagyon száraz a vége. Jövő héten megyek vágatni a hajamból. Az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlanátok? Miket használjak a hajamra?(Konkrét termékekre lennék kíváncsi)Szeretném ha végre megnőne a hajam szép hosszúra, főleg, hogy tényleg figyelek rá amennyire csak lehet. Igaz, hogy most is festve van barnára, de csak 2 havonta és ilyenkor is általában csak színezővel. Úgy érzem, hogy a hajam még akkor sem volt ilyen rossz állapotban amikor még szőkítve volt és napi szinten vasalva:S Nagyon el vagyok keseredve...


20/L


2012. jan. 13. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gliss Kur. Nekem csak ez vált be. Vehetek én loreál, kallos vagy másmilyen balzsamot, hajpakolást, csak a gliss kurral tudom kifésülni a hajam és ettől lesz puha. A többi nekem sz*rt se ér. Most vettem pantene balzsamtot, mondo kipróbálom már, persze hogy semmire nem jó. Úgyhogy maradok a gliss kurnál. Ja és hajvégápolónak ezt nagyon tudom ajánlani: [link] Kicsit drága de nagyon jó. De amúgy tényleg neked kell rájönnöd hogy mi a legmegfelelőbb számodra.
2012. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat csajok:) Pont ma ugrottam be vizsga után a fodrászkellékesbe és pont azokat a termékeket vettem meg amiket ajánlottak, pedig még nem is olvastam:D Vettem Kallos Placentás pakolást (kicsit) és Kallos hajvégápolót is:) A DM-ben is vettem Baleás sárgabarackos-tejes balzsamot,400 Ft-ért megér egy próbát. Jövő héten szombaton megyek vágatni utána kipróbálom majd az új szerzeményeket.

Serical tejs hajpakolásom van jelenleg meg GK fekete, de egyikkel sem vagyok megelégedve. A GK-nak ez a változata valami borzalmas, a fújós spray is zsírosít, úgyhogy ha elfogyott majd a 19-es Gk-t fogom megvenni. A tejes pakolás nem rossz, csak nagyon hamar megunom, hogy állandóan édes illatom van.:S Most van Balea,Gk és Kallos hajvégápolóm és Stella hajolajam. Remélem vágás után sikerül rendbe hoznom a hajam.

2012. jan. 14. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!